Търся хора за развиване на форум

От: Търся хора за развиване на форум

Я прати форума на ЛС, че ми стана интересно :D (нямам интерес да развивам форума ти)
 
От: Търся хора за развиване на форум

Големите пари зависят от много неща. Освен това никъде не съм казал, че ще се печелят големи пари... Но при добро развитие на форума, все ще има някакъв страничен доход. Освен това е само в началото, ако форума потръгне, в един момент развиващите го ще си печелят някакви странични пари без да правят почти нищо...

17356_230744627775_7420623_n.jpg
 
От: Търся хора за развиване на форум

Бог съм на форумите. Новинарски, спортни, политически, .....всякакви. Вчера се регистрирах в един спортен форум и го обявих официално ( там може да се пише и анонимно без регване ) и веднага маса хора също се регистрираха ( защото съм бил сладкодумен ). Факт е, че си писахме до 5 часа през нощта докато гледахме едни тенис мачове от Щатите. ( Браво на Гришо, жалко за Маша ). Лесно завързвам връзки, защото хората осъзнават, че дори да ги критикувам го правя само относно определени техни възгледи, мнения и постъпки, а лепенето на етикети и заклеймяването на личности не е в стила ми ( толкова модерно в наши дни ). Например - Не е правилно да се каже - "Той е изпечен мошеник и делавераджия!", а "Той постъпи некоректно в тази ситуация"....и т.н. за запитвания на лични или в темата ми.:roll:
 
От: Търся хора за развиване на форум

А OP, дали е споменал на какъв език е форума, та най-вероятно е мега проект БГ и драскащите в този форум, дали ще видят некой лев в нашето съвремение:)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Търся хора за развиване на форум

Форума е български. И е технически. Да кажем битова техника....
 
От: Търся хора за развиване на форум

колко процента от рекламата ще е платата? и кво се очаква насреща (конкретно - брой постове, статии и т.н.) - данстани "ма ти не се отдаваш изцяло и з атва си аут"
 
От: Търся хора за развиване на форум

До автора на темата - Пич, видя ли как за нула време ти съживих позамрялата обява, с привличането на рейтингови играчи?:lol:
 
От: Търся хора за развиване на форум

данстани "ма ти не се отдаваш изцяло и з атва си аут"

ами ако някои от "промотиращите" забрави да влиза в форума за период от месец и половина два, без обективна причина, явно просто форума му е станал безинтересен. Все пак ще се свържа с него за да разбера защо...
 
От: Търся хора за развиване на форум

Ще си позволя да отговоря от името на автора на темата, защото явно не може да си формулира добре офертата.

Търси се: Човек който да промотира форума,който е на техническа тематика, доста популярна ниша, но подобен форум не съм виждал - да пише теми, да пише мнения в отговор на други потребители с цел да се задържат вътре, може би да прави някакво SЕО

Дава се: Процент който ако иска автора ще каже какъв е от приходите от адсенс, каквато реклама не видях по форума към момента, може и да се бъркам, но знам ли, като не става ясно колко време ще се получава този процент.

Моят коментар по офертата: Няма ясен обем от работа, което е меко казано несериозно. Какво значи, докато се развие. За един 100 човека на месец е супер, за друг 100 на ден е нищо. Как се гарантира, че процента е наистина реален? Не е ясно и какво се изисква от кандидата. За това и аз отказах. Друг проблем е трудната комуникация с колегата, който отговаряше относително бавно.
 
От: Търся хора за развиване на форум

Изплющете го тоя форум тука бре, уж искате да го развивате, па се криете като монахини :)
 
От: Търся хора за развиване на форум

Ще си позволя да отговоря от името на автора на темата, защото явно не може да си формулира добре офертата.

Търси се: Човек който да промотира форума,който е на техническа тематика, доста популярна ниша, но подобен форум не съм виждал - да пише теми, да пише мнения в отговор на други потребители с цел да се задържат вътре, може би да прави някакво SЕО

Дава се: Процент който ако иска автора ще каже какъв е от приходите от адсенс, каквато реклама не видях по форума към момента, може и да се бъркам, но знам ли, като не става ясно колко време ще се получава този процент.

Моят коментар по офертата: Няма ясен обем от работа, което е меко казано несериозно. Какво значи, докато се развие. За един 100 човека на месец е супер, за друг 100 на ден е нищо. Как се гарантира, че процента е наистина реален? Не е ясно и какво се изисква от кандидата. За това и аз отказах. Друг проблем е трудната комуникация с колегата, който отговаряше относително бавно.

Благодаря за обобщаването на офертата ми.
Към това ще добавя и някои уточнения които са останали неясни.

"Дава се: Процент който ако иска автора ще каже какъв е от приходите от адсенс"
- не е казано, че ще е точно adsense, днес е adsense утре кои знае. Процента е от приходите от реклама... А процента и проходите всеки много лесно може да се изчислят, като се видят месечните статистики от адсенс или друга реклама.

Относно изискванията. Не държа някои ежедневно и ежечасно да ми се отчита колко статии и публикации е направил. Давам кардбланш на развиващите форума да работят колкото и както сметнат за добре. Дали ще пишат статии и публикации, дали ще канят приятели или ще промотират форума по друг начин, всеки сам преценява.. Важни са крайните резултати, а от тях зависи и каква ще е комисионната в края на месеца...

не става ясно колко време ще се получава този процент
Да го кажа така. Аз имам готов продукт, но за да го развия и разработя ми трябват партньори/съдружници, които да се занимават със промотирането и популяризирането му. Няма срок, ако добре се справяте и по някаква причина не загубите интерес си работим и развиваме форума докато го има...

Поради по горната причина, офертата е така формулирана, а не примерно "искам някои да ми осигури 1000 посещения дневно за 1 месец" или "искам 5 000 реални фейсбук фена"...
 
От: Търся хора за развиване на форум

drtsrk, пускаш оферти да ти пълнят форума разни другии fdfasfef, а след примерно година ще пуснеш същия този форум за продажба за 28лева с хостинга. Е кажи ми, заслужава ли си?:)
 
От: Търся хора за развиване на форум

drtsrk, пускаш оферти да ти пълнят форума разни другии fdfasfef, а след примерно година ще пуснеш същия този форум за продажба за 28лева с хостинга. Е кажи ми, заслужава ли си?:)

Ей таз врачка Валдес
Да вземем да се допитваме до тебе какво да чакаме след време за сайтовете си
Ти твоите сайтове знайш ли на кво ще приличат след година и дали няма да са на кучето в гъза


Валдес и кристалната топка, земи да предлагаш пророчески услуги, баси...
 
От: Търся хора за развиване на форум

drtsrk, пускаш оферти да ти пълнят форума разни другии fdfasfef, а след примерно година ще пуснеш същия този форум за продажба за 28лева с хостинга. Е кажи ми, заслужава ли си?:)

Всеки сам решава как и дали да оползотвори свободното си време...
А иначе хостинга със сигурност няма да го продам за 28 лв...
 
От: Търся хора за развиване на форум

Пич,излагаш се! Кви са тия общи приказки ?Кажи точно и ясно колко ще печеля.
И това с развиването е много общо понятие,аз мога нищо да не правя и да ти се отчитам,че у съм правил как ще докажеш,че не лъжа?

Всеки сам решава как и дали да оползотвори свободното си време...
А иначе хостинга със сигурност няма да го продам за 28 лв...
 
От: Търся хора за развиване на форум

Важни са крайните резултати, а от тях зависи и каква ще е комисионната в края на месеца...

аз не сфащам

начи един се сгъва да пише статии и да отговаря, друг регва 50 нови и твърди еч е доракал 150 и мощно е промотирал форума на пазара за стари коли в угърчин, как определяш кой какъв комисион да вземе?

дай някви правила и критерии щото тоя форум първата година я изкара 100 лв я не, кво ще делите просто ми е бедна фантазията
 
От: Търся хора за развиване на форум

Всеки сам решава как и дали да оползотвори свободното си време...
А иначе хостинга със сигурност няма да го продам за 28 лв...

Ако това ти е идеята - да го продадеш за повече, тоест изобщо да му търсиш някакви пари, по-добре се откажи от сега. Най-трудно за развиване е точно форум, още повече специализиран форум. Народа е свикнал да бръмчи там където е сганта, и си мисля, че дори в някой оборотен форум като "мама" например, човек може да намери повече инфо за климатиците, отколкото в твоя (или друг специализиран на тематиката) :wink:
Ако все пак ти е мания, имаш миниминимални шансове, но контента трябва да зверски, много години бъхтене И наистина адски полезни теми писани само от разбирачи.....тегава работа май
 
От: Търся хора за развиване на форум

Не смятам да продавам нищо...

относно
"начи един се сгъва да пише статии и да отговаря, друг регва 50 нови и твърди еч е доракал 150 и мощно е промотирал форума на пазара за стари коли в угърчин, как определяш кой какъв комисион да вземе?"

трябва да помисля... Ако имате някакви конкретни идеи как може да се избегне това един да работи повече а друг по малко, моля споделете
 

Горе