Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

Гражданино Шериф, обяснявате ми нещо как не става, а не решение как да се направи. Затова търся човек по-умен от мен в това. Ако можех сам нямаше да търся!Така че ми дайте решения а не как не се прави.
 
Ако може с по прости думи Шериф. Ако не продаваш бранд стоки то кво тогава ще продаваш! Старата пружина от леглото на баба ти! Несериозно е
3 поста не се сещам да съм правил.
Ще ти препоръчам да прочетеш всички постове на Шерифа, много ще научиш. Има хора ( също и аз), който отделяме специално внимание на неговите постове.

От цялата тема не разбрах нищо, какво продавате къде продавате и прочие. Защо ви трябват 4-5 човека, а не повече? Защо пък е важен фиидбека, пък и да се има притенции.

Бранд стоки са Nike, Apple и прочие. Трябва да имаш права да ги продаваш или да си дистрибутор. Съответно има брандове, който не са рестриктнати изцяло има някой друг продукт своден за препродажба.

Аз лично съм продавал рестриктнат продукт, но с различен UPC. Засега минавам метър, но е временно решение.

Наскоро един пич се свърза мене, купува неща от мен който аз продавав и ги преподава пак в Ибей. Писа ми може ли да ги плаща направо на мен като същевременно ми праща адресите. Аз му давам цена и той щастлив и аз доволен. На каква цена ги продава мен лично не ме интересува, но е двойно.

Хубаво е и БГ доствачици на стока да спрат да говорят за комисиони, а да наблегнат на цена за дропшипъри. Понеже едни имат маркетинг умения други нямат, едни имат повече знания други по-малко А ако аз умея да продавам стоката ви за 10х по-скъпо защо трябва да ви плащам комисионна или по точно цена за уменията си?

Автора да сподели какви продукти продава. И според мен по-добрия вариант е те, продавчите, да си слагат каквато си искат цена, а вие да им предложите цена за дропшипъри и край на спора.
 
Последно редактирано:
Не разбирам нищо от продажба в Ибей и Амазон, нещо сливате темите!!! Нямам желание за 4-5 или колкото и човека, може и само един за да се види как ще се държи продукта. Трябва ми човек който разбира от всичко това което аз не искам и нямам желанието да разбирам. Разбира се че този човек трябва да е читав и да има добър рейтинг като продавач. Възможно е Шерифа да е напълно прав и сигурно не желае да ме подвежда. Аз съм вносител Ексклузивен за България на часовниците Bulbul мога да ги продавам навсякъде в търговската мрежа но искам и човек който да ги продава в тези платформи- Ибей/Амазон срещу някакъв процент от всяка продажба. Толкова ли е сложно това по дяволите
 
Не поставям под съмнение труда на дропшипърите и не се оглеждам в това което биха изкарали. Да редно и разумно е аз като вносител да искам продажната цена на продукта да бъде по ниска за да се продава а и защото мога да си го позволя! Аз съм склонен на договорки и разговор, ако някой има интерес може да ме потърси на тел: 0894 661643 skype: td.boyadzhiev
 
Изинявам се ако съм се изказал грешно продава се, но няма продажби.
 
Последно редактирано:
Няма и да има! Тези цени са и на официалният сайт на бул бул защо да си го копуват от ибей или амазон. Но ако се пусне с 50% намаление тогава би имало резултат това е идеята ми! Цени -50% от обявените. Аз като вносител мога да ги пусна на себестойност
 
Влез в сайта ми на часовници булбул и ще видиш цените там просто ги конвертирай €/$ може да има лека корекция нагоре но не значителна
 

Горе