Търся хора, които да пишат във форума ми

KaL

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Форума е свързан с квартири, отдаване под наем и други. Плащам по 5ст. на пост. Пишете на ЛС за повече информация.
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

Как да разбирам "И други" за мен е относително понятие.Пиша и питам от тук,защото съм нова и не мога до колкото знам да пращам съобщения.Аз съм добра на тема спорт по-точно футбол,писала съм в сайтове освен за футбол,но и на тема психология.Също така и на тема "Манипулирайте правилно".:rolleyes:
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

Как да разбирам "И други" за мен е относително понятие.Пиша и питам от тук,защото съм нова и не мога до колкото знам да пращам съобщения.Аз съм добра на тема спорт по-точно футбол,писала съм в сайтове освен за футбол,но и на тема психология.Също така и на тема "Манипулирайте правилно".:rolleyes:

Ако се научиш и да се изразяваш, и пишеш правилно, може да ти обърне внимание някой.
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

Харконе, ти 5726 поста по 5 стинки, вече си 286 лв. напред :rolleyes:
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

По мои сметки 100 поста биха отнели около час и половина, максимум 2 часа.. Което значи, че за 3-4 часа ако някой се хване ще спечели 10лв. Ако някой е нощна смяна на работа или се чуди какво да прави по цял ден, не виждам защо да не спечели едни допълнителни пари. Ако не можете да пишете на лично, но все пак Ви интересува офертата, пишете на ktanev at gmail точка com.
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

Човекът иска все пак качествени постове. :)
ХАХАХАА
kelso-burn.jpg
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

Което значи, че за 3-4 часа ако някой се хване ще спечели 10лв.


Печели??? Риск Пичели, Риск Губи... Тея пари са изкарани, а не спечелени.
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

Печели??? Риск Пичели, Риск Губи... Тея пари са изкарани, а не спечелени.

Да, не се изразих правилно.

Иначе не държа на качествените постове, не мога да очаквам някой да пише дълги и смислени постове за тази цена. Искам просто преди да направя форума публичен да има по няколко теми и коментари различните секции, защото никой не би се регистрирал в празен форум.
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

Човекът иска все пак качествени постове. :)

Що бе, не може ли само с картинки?
Казват, че една картинка била повече от сто думи...
Ако ли пък е по-голяма, можела и до 1000 думи да го докара.
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

Аз също се интересувам. Имаш ЛС.
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

Да сме реалисти. 100 поста за около час и половина прави по-малко от минута за всеки постинг. Ако искаш обмислени текстове от по повече от 1 изречение, цената от 5 ст. на постинг е смешна. От друга страна, самата оферта предполага писане на килограм...
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

Постовете трябва да са на определена тема, качествени, компетентни, в добро количество от думи, правилно структурирани и подредени, както и подкрепени с източници, ако се защитава теза или се подкрепя дадена позиция. Това вече ще струва пари, които вече собственика на самия форум може да прецени и колко може да отдели. Постове от рода на "колко си тъп" или " аз съм звезда, ама леко недооценена, за това майната ви" не вършат работа, ако все пак се иска да се трупат качествени потребители. Каквито потребители пишат, такива и ще привличат.
 
От: Търся хора, които да пишат във форума ми

За момента съм намерил хора, обявата не е актуална. Ако има промяна ще пиша пак в темата.
 

Горе