Търся хора които имат клипове във vbox

donchevp

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Едит: Под "имат" клипчета във vbox се разбира НЕ да са се снимали а да имат клипчета които те са качили и превели ...

Изисквания:
  1. Клипчето да е преведено от вас
  2. Клипчето да е преведено във vbox (т.е. субтитрите да не са "снимани" в самия клип а да са във vbox).
  3. Да дадете ориентировъчна цена за реклама в началото на клипчето (перманентна, месечна, както прецените).
Хубаво е клипчетата да са посещавани.

Ако има няколко обяви и си избера от тях - мога да започна да превеждам пари от края на този / началото на другия месец.

Ако обявите са много си запазвам правото да избирам само някои от тях (като ако бизнес модела ми проработи предполагам ще изкупя по - голямата част).

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Търся хора които имат клипове във vbox

Ти пък си намерил, къде да купуваш реклами по клипчета... Има си YouTube. :lol:
 
От: От: Търся хора които имат клипове във vbox

Ти пък си намерил, къде да купуваш реклами по клипчета... Има си YouTube. :lol:

Благодаря ти за съвета!
И все пак аз си държа на клипчетата във vbox.
Ако имаш - давай да разглеждаме ...
Ако не - дай шанс на хората които имат да се изкажат ;)

Идеята е че има възможност някаква да се насърчава превода на разни клипчета на Български, като се генерират и някакви приходи които да покриват като за начало преводите. Ако остане и печалба - супер, ако не - поне се надявам да успея да умножа преведените полезни клипчета във vbox та да се образоваме ;).

Не знам дали си гледал на Guy Kawasaki една презентация за книгата му "The Art of the start" в нея той казва че ако човек започне нещо изцяло с идята да прави пари е обречен на провал. Ако правиш смисъл а не пари (make meaning not money, по - добре звучи на английски) имаш някакъв шанс за успех.

Според мен идеята е добра за хората на които им се превежда - идеалния пасивен доход - превеждаш веднъж вземаш някой лев в края на месеца, превеждаш повече клипчета - вземаш повече пари, всеки месец. Ако превеждаш по 2-3 клипчета и се окажат готини - можеш да си докараш хубава сума. Аз самия започвам малко по малко да го правя за имам по - голямa аудитория ...

Благодаря!
 
Последно редактирано:
От: Търся хора които имат клипове във vbox

I think I am suited for the job !
Please contact me by skype - frostfiree with double "e".
I am waiting for your reply :)

Абе горе-долу се оправям. Айде пиши на скайпа да се разберем :)
 
От: Търся хора които имат клипове във vbox

Браво Дончев!
Хубава ти е идеята!!!
Предлагам също да си направиш клип, в който обяснямаш че "изкупуваш" реклама в субтитрите.
Идейно е и да се купува подобна реклама в субтитрите на новоизлзли филми (трябва малко да се навре човек във субс сайтовете, но предполагам че една обява във форумите им ще свърши работа)

Успех!
 
От: Търся хора които имат клипове във vbox

Аз имам над 103 000 гледания на клиповете си в Youtube, на които има снимка с името на сайта, но няма особен ефект. :(
 
От: От: Търся хора които имат клипове във vbox

Аз имам над 103 000 гледания на клиповете си в Youtube, на които има снимка с името на сайта, но няма особен ефект. :(

За съжаление не ми вършат работа youtube клипчета.
Колкото до това че няма особен ефект - хората са изморени от линкове и банери навсякъде.
Все пак аз си мисля че моята стратегия може да проработи.
Не се знае. Като посъбера клипчета ще пиша ...

P.S. - все още е валидна обявата, ако има някой които иска да изкарва по някой лев от преведени клипчета - да пише.

Поздрави на всички!
 

Горе