Търся хора пострадали при катастрофи

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Направо по въпроса. Имам много добри позиции и силни контакти с адвокатско дружество в София. Смело мога да каже, че са най - добрите в уреждането на отношенията между застрахователи и потърпевши. Специализирани са в делата, при дела след ПТП, като представляват основно пострадалите в катастрофите. Дават ми % от хонорара си за всеки клиент. Ако има във форума такива, които в последните 2 години са пострадали и не са търсили правата си в съда да ми пишат. Такива, които имат пострадали близки, приятели роднини и искат да изкарат някой лев също да ми пишат. Парите се бавят, докато излезе решението на съда понякога година, или две, но за всеки случай (при който има средна телесна повреда, или повече) има хонорар. 100% успеваемост на делата. В зависимост от степента на увреждането хонорарите стигат и до 10 000 лв. (може и повече, ако при ПТП - то има жертва)... Ако има заинтересовани да ми пишат на ЛС, или на stoineff @ gmail.com (премахнете интервалите)
 
От: Търся хора пострадали при катастрофи

Направо по въпроса. Имам много добри позиции и силни контакти с адвокатско дружество в София. Смело мога да каже, че са най - добрите в уреждането на отношенията между застрахователи и потърпевши. Специализирани са в делата, при дела след ПТП, като представляват основно пострадалите в катастрофите. Дават ми % от хонорара си за всеки клиент. Ако има във форума такива, които в последните 2 години са пострадали и не са търсили правата си в съда да ми пишат. Такива, които имат пострадали близки, приятели роднини и искат да изкарат някой лев също да ми пишат. Парите се бавят, докато излезе решението на съда понякога година, или две, но за всеки случай (при който има средна телесна повреда, или повече) има хонорар. 100% успеваемост на делата. В зависимост от степента на увреждането хонорарите стигат и до 10 000 лв. (може и повече, ако при ПТП - то има жертва)... Ако има заинтересовани да ми пишат на ЛС, или на stoineff @ gmail.com (премахнете интервалите)
Преди 3 години ме блъснаха с мотора. Отидох си при застрахователя на тоя който ме блъсна. 2 огледа на мотора и последвало медицинско = всичките пари които исках за ремонта + нанесени телесни повреди. Не знам защо трябва да се бавите с съд и т.н. (освен ако застрахователя не започне да се мисли за по голям от закона и тогава да се стигне до съд).
 
От: Търся хора пострадали при катастрофи

Защото застрахователите не дават пълната сума от обезщетението, което се полага на потърпевшите. Ако трябва да ти дадат например 20 000 за средна телесна, те ти дават максимум 5 000
 
От: Търся хора пострадали при катастрофи

А самите адвокати колко вземат? Доколкото знам хонорара си адвокатите печелят от % от застрахователната сума, която техните клиенти получават. Не знам колко % вземат твоите хора, но когато идваха при нас да рекламират, ако не съм забравил, вземаха минимум 20 % от сумата.
 
От: От: Търся хора пострадали при катастрофи

А самите адвокати колко вземат? Доколкото знам хонорара си адвокатите печелят от % от застрахователната сума, която техните клиенти получават. Не знам колко % вземат твоите хора, но когато идваха при нас да рекламират, ако не съм забравил, вземаха минимум 20 % от сумата.

Въпрос на договорка. Взимат % от спечелено дело, ако клиентите не искат да плащат предварително нищо. Също зависи от интереса. Въпросът е, че при обжалване винаги печелят поне 5 пъти по - висока сума от първоначално определената. В някои случаи и 20 пъти.. всичко зависи от конкретния случай.. Та колкото повече вземат адвокатите, толкова повече получават ищците... в случаите, в които се работи на %
 
От: Търся хора пострадали при катастрофи

Офертата е сериозна и става дума за доста големи комисионни... помислете и пишете, ако искате повече подробности
 

Горе