Купувам: Търся хора с Фейсбук страници, предлагам добро възнаграждение!

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, както съм написал в заглавието, търся хора с фейсбук страници за съвместна работа.
От вас се изисква да имате големи и активни страници, правите ме редактор за да мога да публикувам. (НЕ АДМИНИСТРАТОР)

Други изисквания никакви.
Единствено да имате над 100 000 хил. фена активни фенове.

Какво предлагам?
От мен сайта, поддръжката и качването на публикации/новини, споделянето в страниците и т.н, както и разходите по сървъра са за моя сметка.
Предлагам 50% от печалбата (адсенс) 50/50
Всяка вечер ще изпращам скрийншот (снимка) от дневните приходи.
Всеки месец, като преведат сумата ще изпращам 50-те% по еконт, банка, изи пей, или каквото там Ви е удобно.

Като цяло търся хора с фейсбук страници, които не могат да ги монетизират, или не им се занимава, а аз ще поема работата и всичко останало.

Смятам, че офертата е приемлива.
Очаквам заинтересованите да ми изпратят списък със страници с които разполагат, за да погледна дали ще имам интерес!

Също може и да закупя страници цена до 0.005ст на фен.
Поздрави!
 
Редактирай го това. Едва ли някой ще продаде 100к(примерно) страница за 500лв
Купувал съм 150к и за 200 лева, така че няма какво да редактирам :)

Цената се определя според страницата, ако е умряла и прави 5-10 лайка на пост цената няма да е 500, а ще е 100 ;)
 
СПЕШНО! Трябват ми страници над 30-40к Предлагайте ЛИНК и ЦЕНА на лично съобщение! ПЛАЩАМ ВЕДНАГА!
 
Имам страница с над 74 хиляди сам я поддържам и малко ми падна страницата ,ни сега съм се надъхал да я върна такъва каквото беше ако имаш интерес пиши ми на личен
 
Здравейте, както съм написал в заглавието, търся хора с фейсбук страници за съвместна работа.
От вас се изисква да имате големи и активни страници, правите ме редактор за да мога да публикувам. (НЕ АДМИНИСТРАТОР)

Други изисквания никакви.
Единствено да имате над 100 000 хил. фена активни фенове.

Какво предлагам?
От мен сайта, поддръжката и качването на публикации/новини, споделянето в страниците и т.н, както и разходите по сървъра са за моя сметка.
Предлагам 50% от печалбата (адсенс) 50/50
Всяка вечер ще изпращам скрийншот (снимка) от дневните приходи.
Всеки месец, като преведат сумата ще изпращам 50-те% по еконт, банка, изи пей, или каквото там Ви е удобно.

Като цяло търся хора с фейсбук страници, които не могат да ги монетизират, или не им се занимава, а аз ще поема работата и всичко останало.

Смятам, че офертата е приемлива.
Очаквам заинтересованите да ми изпратят списък със страници с които разполагат, за да погледна дали ще имам интерес!

Също може и да закупя страници цена до 0.005ст на фен.
Поздрави!
Здравейте,създадох фейсбук страница с цел продажба на бижутата които изработвам, това всъщност е моето хоби,основното ми занимание е счетоводство. Имам желание да продължа да се занимавам с изработката на бижута ,но съм пълен дилетант с поддръжката на фейсбук страницата,затова ако проявявате интерес към това с което се занимавам моля пишете ми,аз намирам за напълно удовлетворяваща формулата 50/50 която вие предлагате. Изпращам ви линк към моята фейсбук страница
https://www.facebook.com/Carrarabg-1547318835490174/
 
Здравейте,създадох фейсбук страница с цел продажба на бижутата които изработвам, това всъщност е моето хоби,основното ми занимание е счетоводство. Имам желание да продължа да се занимавам с изработката на бижута ,но съм пълен дилетант с поддръжката на фейсбук страницата,затова ако проявявате интерес към това с което се занимавам моля пишете ми,аз намирам за напълно удовлетворяваща формулата 50/50 която вие предлагате. Изпращам ви линк към моята фейсбук страница
https://www.facebook.com/Carrarabg-1547318835490174/

Здравейте, весели празници.
Благодаря за интереса Ви, но за съжаление страничката е прекалено малка, и за методите, които аз ползвам фейсбук няма да можем да искараме нищо с такъв малък брой фенове. По-добре си я развивайте във Вашата сфера, ще печелите много повече!
Поздрави!
 
Здравей,
Предлагам фейсбук страница 140 хиляди фена. Феновете са натрупани чрез рекламиране на продукти (вторичен ефект от рекламирането) и едно viral video. Нишата е "Слонове", страницата се казва "Stand for Elephants". Не съм публикувал от няколко месеца, но все още има голям reach - в момента 500 хиляди reach, без публикации.
Линк към страницата: https://web.facebook.com/stand4elephants/
Феновете са много активни и дори мога да потвърдя, че купуват от публикации. О
Очаквам отговор! :)
 
Здравей, имам една за продаване - 27000 фена, международна - фенове на татуйровките от Германия, Унгария, Франция, Италия, България, САЩ и Хърватия. Имам и база с няколко хиляди снимки.

Имаш ли интерес?
 

Горе