Търся хора с гост блогинг сайтове (BG)

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Здравейте,
Търся хора с гост блогинг сайтове на български език, където да публикувам уникална статия с 1 изходящ линк.
Също така няма проблем гост блогинга да е на разменни начала.

Платени публикации не ме интересуват!

Моля, желаещите да пишат на ЛС! Успех на всички!
 
От: Търся хора с гост блогинг сайтове (BG)

На каква тема ще са статиите
 
От: Търся хора с гост блогинг сайтове (BG)

На каква тема ще са статиите

Блогът ми е широко спектърен така, че за мен няма значение тематиката, държа на уникалност и качество, а ако се касае за отсрещната страна: чакам да изложи своите изисквания на ЛС. Не искам да разводнявам темата тук. Поздрави!
 
От: Търся хора с гост блогинг сайтове (BG)

Вдигам темата. Предлагам статия за линк. Търся всякакви сайтове, но моля не ми предлагайте такива, например с по-малко от 50 уникални / дневни. Благодаря на всички заинтересовани!
 
От: Търся хора с гост блогинг сайтове (BG)

Ако ти вършат работа - jenata.info и nameripochivka.com

Влади, благодаря за предложенията. Може би, ще се възползвам в по-късно време от сайтовете. Хубава вечер!
 
От: Търся хора с гост блогинг сайтове (BG)

UP! Моля пращайте сайтовете тук или на ЛС! Ще връщам отговор сама на хората, чийто сайтове заслужават внимание и имат минимум поне 100 уникални дневно! Благодаря на всички!
 
От: Търся хора с гост блогинг сайтове (BG)

Здравей, ако имаш интерес към този сайт http://lechiteli.bg/ на здравна тематика е и прави мин. 500 уникални и когато се раздвижат социалните мрежи скачаме на 20 хил. .. последната седмица са средно 4000 на ден.

Поздрави!
 
От: Търся хора с гост блогинг сайтове (BG)

Здравей, ако имаш интерес към този сайт http://lechiteli.bg/ на здравна тематика е и прави мин. 500 уникални и когато се раздвижат социалните мрежи скачаме на 20 хил. .. последната седмица са средно 4000 на ден.

Поздрави!

Благодаря, Колега! Моля, хвърли на ЛС условия за статия и имейл на който да я пратя. Успешен ден!
 

Горе