Търся хостинг за сайт

penev75

Member
Имам сайт с 20 000 уникални на месец и с около 200 000 прегледани страници на месец. Сайта прави към 70 ГБ трафик на месец. В момента сайта е на ръба на позволеното процесорно време. Търся му хостинг с поне 300-400 ГБ месечен трафик и достатъчно място - към 10-15 ГБ за момента ще стигнат. Разбира се търся хостинг, който да е с достатъчно голям лимит за използваното процесорно време.
 
От: Търся хостинг за сайт

Препорчъвам ти хостгейтор
hostgator - ако искаш мога да ти дам много промо кодве за хостинги с много големи отстъпки

хостае много надежден и за всеки план има неограничени трафик, място и аддон домейни
 
От: Търся хостинг за сайт

аз с хостагора имах проблеми
не ти го препоръчвам. Гръмна ми базата и ме въртяха 3 седмици докато ми е ресторнат, искаха допълнително пари, плащах и пак бавно и проблемно
 
От: Търся хостинг за сайт

как гърми база?
 
От: Търся хостинг за сайт

когато се крашнат таблици и нямаш достатъчно права да ги repairnesh или има процес килър на големите заявки (както е при хостгатор)
 
От: Търся хостинг за сайт

Кажи кой е сайта, може да се олекоти.
Според мен си вземи един VPS и си качи 3-4 сайта там ... и на мен ми писна да си местя сайтовете от хост на хост ...
Нмяа ограничение
навсякъде има ограничения ...
 
От: Търся хостинг за сайт

Естествено че и на Хостгатор има ограничение на процесорното време - пише си го в TOS-а. Щом не искаш ВПС, вариантите отиват към някоя офшорка (дето примерно сървърът е един и се съпортва от някой мангасар в сламена колибка някъде по горното поречие на реката Мухури в Република Бангладеш).

Друг вариант може да е нeщо малко по-скъпо от рода на mediatemple.net... Не съм ги пробвал но не забелязах подобни ограничения - сървърите скейлвали и се справяли със спайковете като стой та гледай. Води се най-стабилния шернат хостинг.
 
От: Търся хостинг за сайт

Трудна ми е администрацията на VPS

За целта може да потърсиш услуга с включена администрация на VPS-a.

До колкото знам в БГ сме единствените които предлагат това както и 24/7 мониторинг и ежедневен бекъп на тази цена.

Повече подробности може да намериш тук:

http://blog.skyhost.bg/vps-hosting/

Поздрави и успех.
 
От: Търся хостинг за сайт

Имам сайт с 20 000 уникални на месец и с около 200 000 прегледани страници на месец. Сайта прави към 70 ГБ трафик на месец. В момента сайта е на ръба на позволеното процесорно време. Търся му хостинг с поне 300-400 ГБ месечен трафик и достатъчно място - към 10-15 ГБ за момента ще стигнат. Разбира се търся хостинг, който да е с достатъчно голям лимит за използваното процесорно време.

Можем да предложим, това, което искаш.

разгледай:
hostingbox.net

при въпроси - към собственика
[email protected]

Пиши на БГ, в сайта има демо на контролния панел, пълна администрация.
Цените подлежат на промяна абсолютно гъвкаво. Каквото искаш и ползваш - това плащаш.:wink:
 

Горе