Търся цена за трафик 1000 човека

sunstorm

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Може на лично, може в темата. Трябва ми цена за фейсбук трафик към новинарски сайт.

- Цена за еднократен трафик от 1000 човека.
- Цена на 1000 за дългосрочно сътрудничество.

Благодаря предварително.
 
От: Търся цена за трафик 1000 човека

Извинявам се на колегата, че му спамя темата, но очаквам същата информация на ЛС. Разбира се, колегата е с предимство. Моля за сериозни предложения, страници не купувам и отделни постове не търся
 
От: Търся цена за трафик 1000 човека

Явно услугата не е интересна за БГ. Получих само една оферта на лично, която не ме устройва.


Използвам темата за да попитам, някой знае ли тези дали са фейк или реални?:

rapidhits.net
500 unique visitors for $0.65
1.000 unique visitors for $0.98
2.000 unique visitors for $1.82
5.000 unique visitors for $3.38
10.000 unique visitors for $4.94
25.000 unique visitors for $9.88
 
От: Търся цена за трафик 1000 човека

Твърде ниска ми се струва цената. Аз получих 2 оферти, уж с единия колега се разбрахме, а от вчера никакъв го няма. Добре че не съм платил.
 
От: Търся цена за трафик 1000 човека

И аз се интересувам пишете ми на ЛС с цена за 1000 - 2000 човека

Интересува ме качествен трафик (от фейсбук) към сайт на здравна тематика, а не някой идващ от програма за traffic exchange.

Плащам чрез PayPal
 
От: Търся цена за трафик 1000 човека

Ако някой иска да пробва при мен да пише лично съобщение и ще му пусна линкове във фейсбук страници. След това на база трафика, ще говорим за цени ако има желание. :)

Поздрави.
 
От: Търся цена за трафик 1000 човека

Ако някой иска да пробва при мен да пише лично съобщение и ще му пусна линкове във фейсбук страници. След това на база трафика, ще говорим за цени ако има желание. :)

Поздрави.

Темата е "Търся цена за трафик 1000 човека", ако имаш оферта, пусни на лично или в темата. Че нещо не разбрах какво да пробвам при теб и как "ще говорим за цени ако има желание" :)

p.s. И аз имам страници във фейсбук с по няколко десетки хиляди и не се интересувам от това да плащам цена на публикация. Аз като искам си публикувам в моите страници.
 
От: Търся цена за трафик 1000 човека

Темата е "Търся цена за трафик 1000 човека", ако имаш оферта, пусни на лично или в темата. Че нещо не разбрах какво да пробвам при теб и как "ще говорим за цени ако има желание" :)

p.s. И аз имам страници във фейсбук с по няколко десетки хиляди и не се интересувам от това да плащам цена на публикация. Аз като искам си публикувам в моите страници.

Който е имал желание сме се разбрали на лични. ;) След като са ме разбрали хората, значи грешката не е в моя телевизор. :)

Относно "p.s. И аз имам страници във фейсбук с по няколко десетки хиляди и не се интересувам от това да плащам цена на публикация. Аз като искам си публикувам в моите страници." , честно да ти кажа не ме интересува колко страници с колко фена имаш, какво предпочиташ и какво правиш. :)
 
От: Търся цена за трафик 1000 човека

Който е имал желание сме се разбрали на лични. ;) След като са ме разбрали хората, значи грешката не е в моя телевизор. :)

Относно "p.s. И аз имам страници във фейсбук с по няколко десетки хиляди и не се интересувам от това да плащам цена на публикация. Аз като искам си публикувам в моите страници." , честно да ти кажа не ме интересува колко страници с колко фена имаш, какво предпочиташ и какво правиш. :)

Ми като не те интересува какво разводняваш темата бе образ. Че се и правиш на отворен.

И изобщо нямам желание да се разбирам с тебе на лично. Баси и специалния тип. Като нямаш оферта, какво се буташ из темата?
Някакъв шушумига ще ми обяснява как щял да ми пуска линк пък после да се разбираме НА БАЗА НА ТРАФИКА. Какво да се разбираме бе? То ясно си го пише.
Ясно съм посочил, че ми трябва цена за ТРАФИК. Не ми трябва да се разбираме, трябва ми оферта. Държите се като някакви невръстеници.
 
От: Търся цена за трафик 1000 човека

Ми като не те интересува какво разводняваш темата бе образ. Че се и правиш на отворен.

И изобщо нямам желание да се разбирам с тебе на лично. Баси и специалния тип. Като нямаш оферта, какво се буташ из темата?
Някакъв шушумига ще ми обяснява как щял да ми пуска линк пък после да се разбираме НА БАЗА НА ТРАФИКА. Какво да се разбираме бе? То ясно си го пише.
Ясно съм посочил, че ми трябва цена за ТРАФИК. Не ми трябва да се разбираме, трябва ми оферта. Държите се като някакви невръстеници.

Първо, никъде не съм писал, че не ме интересува темата. Не видях нито един коментар, в който някой да е дал оферта, а точно обратното. По тази причина и аз написах какво предлагам, както други са написали, че и тях ги интересува подобна услуга. И в двата случая няма коментар по темата с цена и решение. :)

Второ: "И изобщо нямам желание да се разбирам с тебе на лично. Баси и специалния тип. Като нямаш оферта, какво се буташ из темата?"
Аз също нямам желание, така че имаме консенсус относно разбирането :). Не съм те псувал, за да го правиш и ти. Оферта има и съм я написал. Това, че ти не я разбираш е съвсем друг въпрос. :)

Трето: "Някакъв шушумига ще ми обяснява как щял да ми пуска линк пък после да се разбираме НА БАЗА НА ТРАФИКА. Какво да се разбираме бе? То ясно си го пише."
Има някой шушумига, но определено не съм аз. :) И понеже е очевадно, че не разбираш накратко: Не мога да ти дам цена за еднократен трафик от 1000 човека и цена на 1000 за дългосрочно сътрудничество, защото нямам идея за колко време ще мога да ти доставя този трафик, колко линка трябва да ти пусна за тези резултати, какъв точно тип е новинарския сайт и ред други фактори.

Поздрави и успешен ден на всички писали в темата и по темата. :) Успех лично и на теб колега с офертата. :)
 
От: Търся цена за трафик 1000 човека

Не мога да ти дам цена за еднократен трафик от 1000 човека и цена на 1000 за дългосрочно сътрудничество, защото нямам идея за колко време ще мога да ти доставя този трафик, колко линка трябва да ти пусна за тези резултати, какъв точно тип е новинарския сайт и ред други фактори.

Поздрави и успешен ден на всички писали в темата и по темата. :) Успех лично и на теб колега с офертата. :)

Ивко нали това ти казвам бре. Нямаш си и идея и се буташ между шамарите. Ако имаше интерес да изкараш някой лев, нямаше да ми се държиш като някоя госпожица, а щеше да ме офертираш. Щеше да ме питаш какъв е новинарския сайт и след като ти го дам и ти обясня какво искам, щеше да ми направиш ОФЕРТА.
Поне аз така работя с моите КЛИЕНТИ. Питам ги какво им е нужно и продавам това, което искат.

Сега и да си разтягаме локуми, няма да постигнем консенсус. Това, че имаш някакви оспамени страници , които даже не знаеш колко трафик правят на новини си е лично твой проблем. (Направих си труда да ти погледна предните мнения).

п.с. Имаше хора от форума, които най-културно и ясно си дадоха оферта, като посочиха допълнителни условия и параметри по УСЛУГАТА. За което им благодаря. На теб ти дадох червена репутация, защото подходи изключително несериозно към моето запитване, което гласеше:

Трябва ми цена за фейсбук трафик към новинарски сайт.

- Цена за еднократен трафик от 1000 човека.
- Цена на 1000 за дългосрочно сътрудничество.


Ти ми отговори :
Ако някой иска да пробва при мен да пише лично съобщение и ще му пусна линкове във фейсбук страници. След това на база трафика, ще говорим за цени ако има желание.

Знам на каква цена купуват големи агенции трафик, наясно съм какво искам. Не ми трябват измислени оферти: "Дай ся шъ пуснем, пък ако тъ кефи ще говорим за пари."
Отнесе се несериозно към потенциален клиент и вече каквото и да ми обясняваш е детинско.

Успех с фейсбук бизнеса.
 
От: Търся цена за трафик 1000 човека

Не си прав за някои неща, но както каза няма смисъл да разтягаме локуми. Кой каквото разбрал и не разбрал това това е.

Благодаря ти за отделеното време. ;)
 

Горе