Търся човек да измисля тестове БГ и превод на ЕН

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Трябва ми някой, който да измисля тестове.
Става въпрос за тест от 10 въпроса и съответно да се сложат по няколко отговора към тях.

Трябва теста да се преведе на английски.
Всичко това се случва в 1 админ панел.
Пишеш бг и отстрани пишеш ЕН.

Нищо особенно не е работата, просто е постоянна.. колкото повече тестове измисли и ми харесат, толкова повече ще напише..
Като за начало аз съм харесал 5 имена на тестовеи, а вече човека трябва да си измисли въпросите и отговорите.

Цената, която предлагам на тест е следната:

2.00лв на тест за измислен БЪЛГАРСКИ език
3.30лв на тест за измислен БЪЛГАРСКИ език + Превод на английски език (тоест да преведе въпросите и отговорите)

Търся отново 1 човек

Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: Търся човек да измисля тестове БГ и превод на ЕН

Предлагаш работа и те интересува цената на тест? Странно.
 
От: Търся човек да измисля тестове БГ и превод на ЕН

Интересувам се от работата. Изпратете ми имейл на лични съобщения, за да се договорим.
 
От: Търся човек да измисля тестове БГ и превод на ЕН

"Създаването на тест" представлява следното:

- Измисляне на ИМЕ за теста(в повечето случай ще се съгласуваме заедно, заначало аз имам доста предложения за имена, така, че ще ползваме тях)
- Намиране на снимка от Google Images, тематична с името..
- Измисляне на 10 въпроса тематични с името на теста
- Измисляне на отговори на въпросите 2-3-4-5-6-7 отговора.. различно (В повечето случай са доста късички)

Имате пълната свобода да измисляте нови и нови тестове. Колкото повече тестове измислите и аз ги удобря, толкова повече $ ще направите.
Цената, която предлагам е между 2 и 3 лева на тест.
Времето, което отнема правенето на тест е около 30 минути, на мен ми отнема и по-малко, когато съм в кондиция да мисля.

Има изключителен лесен админ панел, в които се добавят тестовете.

Ако сте креативни и изобретателни и правите добри тестове, може да правите по около 5+ на ден..
Заначало ще започнем с 10 мои измислени заглавия за тестове.

Все още търся предложения на Лично Съобщение.
 
От: Търся човек да измисля тестове БГ и превод на ЕН

След като има упомената конкретна цена се интересувам от офертата. Може ли да видя някъде примерни тестове, за да разбера долу-горе какво е и колко време би ми отнело?
Благодаря в аванс. :beer:
 
От: Търся човек да измисля тестове БГ и превод на ЕН

Цената, която предлагам на тест е следната:

2.00лв на тест за измислен БЪЛГАРСКИ език
3.30лв на тест за измислен БЪЛГАРСКИ език + Превод на английски език (тоест да преведе въпросите и отговорите)

Търся отново 1 човек

Пишете ми на ЛС, а не в темата.
 
От: Търся човек да измисля тестове БГ и превод на ЕН

Бях ти писал преди, драсни ми пак на скайпа, ако решиш. :)
 
От: Търся човек да измисля тестове БГ и превод на ЕН

Автора на темата не е сериозен. :) Нито отговаря, нито след като пратиш пробното ти казва нещо. Може би прави някакви бройки от пробни тестове и тях ползва. :wink:
 
От: Търся човек да измисля тестове БГ и превод на ЕН

Никой ли не забелязва, че авторът на темата е безобразно неграмотен? За мен би било обидно да работя за/с такъв човек.
Аз ще влагам интелектуален труд, той ще го "удобрява". Боже, боже!!
 
От: От: Търся човек да измисля тестове БГ и превод на ЕН

Автора на темата не е сериозен. :) Нито отговаря, нито след като пратиш пробното ти казва нещо. Може би прави някакви бройки от пробни тестове и тях ползва. :wink:

Аз също писах, но така и не ме удостои с отговор авторът на темата. Подкрепям мнението!
 
От: Търся човек да измисля тестове БГ и превод на ЕН

Здравейте,

Няма какво да се защитвам. Абсолютно сте прави, несериозен съм, две мнения няма.
Сайта, който трябваше да има тестове пропадна на този етап, захванал съм да движа 5 различни проекта, някой от тях офлайн и не гледам други теми освен 1-2 във форума, тази съвсем я изключих, даже мога да ви снимам ако искате, че още не съм си прочел личните съобщения.

Отностно това, че някой ми е пращал тестове и съм ги позлвал, абсолютно не е така. Тестовете ги правеше моята приятелка, а тя дори не знае какво е форум.
Ако някой има претенция, че съм му взел интелектуалното право, да ми посочи, с удоволствие ще му платя 3 лева на тест, ако успее да потвърди думите си.

Надявам се до 1 месец да ми отане време за да подкарам сайта и тогава ще отговоря на другите хора, за това и не съм ги ангажирал.
Отначало ги ангажирах няколко човека за тестовете, но не се справиха за мен лично.

Извинявам се за отделеното време. Ако някой иска да му платя за пробния тест да ми даде пейпал, да му преведа 3 лева.

Благодаря.

П.С. В момента не търся хора.
П.С.2. Извинявам се на хората, на които не съм им отговорил все още, просто не съм стигнал до тях наистина.
 

Горе