Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Да кажем кача една обява за средно 3 минути. Ще бачка 52 часа за 1.34лв. на час! Наистина не си цени времето тоя човек... :D
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Дано да не е взел някой на смешна цена, а после да се чуди защо работата не е качествено свършена.
Трябва ясно да се прави граница между човек, който е запознат технически с интернет комуникациите, и такъв, който може да работи със самите данни - да ги въвежда, оформя и т.н., но в милата ни страна всичко е тюрлю гювеч с гарнитура от пенкилер (надявам се да знаете този термин от къде идва).
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Повечето от предишните постове...постъпвате типично по български!
Не предлагате по-добра цена от най-добрата или поне някаква близо до нея, а в същото време вече "пратихте в затвора" този, който е дал ниската цена...
И на мен не ми харесва, когато някой започне да продава стока от моя бранш на цени на едро, само и само да има някакви оборотни пари или да се измъкне от кашата временно, но това е живота...
Ще поживеем, ще видим...
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Аз лично си дадох цената на ЛС. Мисля, че така е коректно.

А и за ниските цени само и само да се измъкнеш от кашата - донякъде това е оправдано само ако не си наясно с цените на пазара. Иначе работиш и против своя интерес.
Този труд, на въвеждане на разни данни, също има разходи и също изисква умения и образование.
И ако работиш под тяхната стойност, логично е, че работиш против себе си.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Повечето от предишните постове...постъпвате типично по български!
Не предлагате по-добра цена от най-добрата или поне някаква близо до нея, а в същото време вече "пратихте в затвора" този, който е дал ниската цена...
И на мен не ми харесва, когато някой започне да продава стока от моя бранш на цени на едро, само и само да има някакви оборотни пари или да се измъкне от кашата временно, но това е живота...
Ще поживеем, ще видим...

Колега, не си прав. По Български подбиваме цените, не се прави така. Не може повече оферти да са около 200лв+, ти да постнеш 70лв за толкова работа. Нали се сещаш, че това са много часове работа и то еднотипна, ще му омръзне на първия час, пък като се сети, че ще вземе само 70лв и е до там, ще се откаже. Автора ще почне да търси нов човек, ще му плати и на него, после той също ще се откаже, защото е взел и той около 70лв, след това трети и така автора ще е платил повече от колкото щеше да му излезне да си вземе сериозен човек за малко повече пари. :)
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Колега, не си прав. По Български подбиваме цените, не се прави така. Не може повече оферти да са около 200лв+, ти да постнеш 70лв за толкова работа. Нали се сещаш, че това са много часове работа и то еднотипна, ще му омръзне на първия час, пък като се сети, че ще вземе само 70лв и е до там, ще се откаже. Автора ще почне да търси нов човек, ще му плати и на него, после той също ще се откаже, защото е взел и той около 70лв, след това трети и така автора ще е платил повече от колкото щеше да му излезне да си вземе сериозен човек за малко повече пари. :)


Абсолютно правилно е.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Рабоата само изглежда лесна. Например аз дето имам полза да го правя за стоките предлагани в магазина ми на 3тата обява вече са ме хванали бесните. Захръвлям всичко и поне 1 седмица не се сещам да се занимавам пак.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Да кажем кача една обява за средно 3 минути. Ще бачка 52 часа за 1.34лв. на час! Наистина не си цени времето тоя човек... :D

:lol:

Това определено не е сериозно, един лев на час е повечето от смешно. Сигурно не осъзнава, колко работа има за правене..може да не е сложно, ама омръзва и трябва да имаш здрави нерви.

ПС: Не съм чак толкова запознат, затова да попитам..как вървят цените при такива услуги? Или според извършителя на услугата?
 
Re: От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

:lol:

Това определено не е сериозно, един лев на час е повечето от смешно. Сигурно не осъзнава, колко работа има за правене..може да не е сложно, ама омръзва и трябва да имаш здрави нерви.

ПС: Не съм чак толкова запознат, затова да попитам..как вървят цените при такива услуги? Или според извършителя на услугата?

1.50-2,0 лв на обява е оферта от мен. Това с текст, снимки и всичко предоставено. Разбира се, че ще се ползва скрипт за качване. Това взимам аз и има доста клиенти. Тая тема е базик с тия 1000000000 обяви, но за 100 си има клиенти.
Реално се получава, че за 300 лв еднократно имаш витрина с 100 продукта в олх - която е много пъти по-посещавана от ел магазина ти.
Освен това веднъж качени после си купуват продман скрипта и си ги препубликуват всеки ден
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

стига сте се обяснявали колко струвало - темата стана "оценка на труда".
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

стига сте се обяснявали колко струвало - темата стана "оценка на труда".

Мисля, че е повече от полезно да се коментира при такива случаи. А оценката на труда при формиране на сделка е едно от най-важните неща.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Дори собственика на темата не е публикувал нищо повече (или поне аз не го виждам)
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Дори собственика на темата не е публикувал нищо повече (или поне аз не го виждам)

То какво да публикучва, намерил си я някое момченце/момиченце да ги качи за 50лв и сега ще чака докато се откаже, защото му е писнало, за да потърси нов човек.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Варианти много, ама никой от тези който са писали тук не е казал дали е получил работата :D
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Варианти много, ама никой от тези който са писали тук не е казал дали е получил работата :D

Всичко е станало без да се вдига много шум, на лс и така. :D
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

някой ако има скрипт за бързо добавяне да го пусне във форум, ще изкара някой лев
 
Re: От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

някой ако има скрипт за бързо добавяне да го пусне във форум, ще изкара някой лев

Такова нещо като бързо добавяне няма. Все някога трябва да се седне и напише описание, да се качат снимки. Проблема е, че обявите изтичат а и изчезват от страница 1 на категорията.
За това - продавам скрипт. Виж подписа.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Важното е да има сделка. Продавачът и купувачът, ако са съгласни - значи всичко е наред.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

То като цяло вече сделката вероятно е осъществена.
 

Горе