Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

bgmotiv

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте колеги предприемачи

Ние сме старъп в Англия и ни удобриха за програмата иновативен проект.
Интересувам се от разработване на доста голямо мобилно приложение. ( Android )

Тип Социялна мрежа + гео локация, собствени акаунти и групи от потребители. Нуждаем се от още много допълнителни функций.
Не мога да ги опиша детайлно, защото е иновативен проект все пак.

Въпросът ми за девелъперите е:
Бихте ли могли да ни помогнете?
Защо смятате че трябва да изберем точно Вас ?
Каква информация е необходима да започнете работа ?
Как Предпочитате да се работи ( Модул по модул или на цял проект ?
Начин на плащане ?


Моля който може да помогне да се свърже с мен: skype: didobs , email: [email protected] или ЛС в сайта.

Благодаря Ви
 
От: Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

Тамън преглътнах леко некоректния текст (викам си - в Англия са забравили как изглежда българския) и реших да отворя сайта http://didobs.eu/ .
Пичове, тоя микро-шрифт беше модерен през 98-ма. Факта, че не сте сменили favicon-ата на Joomla говори за много ниско качество на познаване на CMS-ите. Какво ви накара да ползвате Mootools и jQuery едновременно? Малко респонзив нещо? Студио, което предлага web-услуги трябва поне да е в час със сайта си и тенденциите. Наемете някой девелопър да ви пипне сайта, щото е не е добре работата. Създайте малко доверие, бъдете актуални. Щото не мога да си представя някой да ми плаща добре, ако изглежда мърляво.
 
От: Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

Как се предполага някой девелъпър да ви отговори как може да ви помогне и защо смята, че трябва да изберете него, при положение, че не знае нищо за проекта. Освен че е мобилно приложение.
 
От: Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

Тамън преглътнах леко некоректния текст (викам си - в Англия са забравили как изглежда българския) и реших да отворя сайта http://didobs.eu/ .
Пичове, тоя микро-шрифт беше модерен през 98-ма. Факта, че не сте сменили favicon-ата на Joomla говори за много ниско качество на познаване на CMS-ите. Какво ви накара да ползвате Mootools и jQuery едновременно? Малко респонзив нещо? Студио, което предлага web-услуги трябва поне да е в час със сайта си и тенденциите. Наемете някой девелопър да ви пипне сайта, щото е не е добре работата. Създайте малко доверие, бъдете актуални. Щото не мога да си представя някой да ми плаща добре, ако изглежда мърляво.

Здравей madseason
Прочети пак заглавието на темата, не съм те питал за мение за сайта ми. Той не функционира от 3-4 години.
Моля без СПАМ, а само който може да помогне да пише.
 
От: Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

Как се предполага някой девелъпър да ви отговори как може да ви помогне и защо смята, че трябва да изберете него, при положение, че не знае нищо за проекта. Освен че е мобилно приложение.

Бладораря за въпроса. Написал съм го така, защото очаквам само хора със опит и портфолио да пишат. Пр "Изберете мен, защото няма какво да ме спре за Android App" и тнт.
Искам да разбера колко са напред с тенденцийте на Android
 
От: Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

Как се предполага някой девелъпър да ви отговори как може да ви помогне и защо смята, че трябва да изберете него, при положение, че не знае нищо за проекта. Освен че е мобилно приложение.
"... доста голямо мобилно приложение. ( Android ) "

Мда. Доста несериозно.
 
От: Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

"... доста голямо мобилно приложение. ( Android ) "

Мда. Доста несериозно.

Колеги, как очаквате да опиша цялата идея, при положение че е иновативен проект?
иновативен проект - > Start up -> Нещо което го няма на пазара....

Информация ще се предостави само на хора, който могат да свършат работа.
Моля, който мисли че е несериозно или не му харесва да не пише в темата
. Благодаря
 
От: Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

Тук колко шрифта виждаш?
http://didobs.eu/images/price.png
Тамън преглътнах леко некоректния текст (викам си - в Англия са забравили как изглежда българския) и реших да отворя сайта http://didobs.eu/ .
Пичове, тоя микро-шрифт беше модерен през 98-ма. Факта, че не сте сменили favicon-ата на Joomla говори за много ниско качество на познаване на CMS-ите. Какво ви накара да ползвате Mootools и jQuery едновременно? Малко респонзив нещо? Студио, което предлага web-услуги трябва поне да е в час със сайта си и тенденциите. Наемете някой девелопър да ви пипне сайта, щото е не е добре работата. Създайте малко доверие, бъдете актуални. Щото не мога да си представя някой да ми плаща добре, ако изглежда мърляво.
 
От: Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

Колега не искам да се заяждам , но обявата ви е изключително НЕ коректна, при започването на какъвто и да било проект се прави така наречената "архитектура" като се обсъжда цялостната идея на приложението,неговата функционалност и тн, за да може човекът/екипът които се заеме с работата да си направи смеката какво как защо кога да направи.
Прост пример: Пише модул за геолокация че да може клиента да се тагне някъде и хоп след един месец му сервират да пише същото на ново само , че да може да се тагне заедно с приятели.
Та това си е чиста загуба на време,ресурси и мозъчен капитал!
За да не се зачита като спам:
Бихте ли могли да ни помогнете? - Вероятно да
Защо смятате че трябва да изберем точно Вас ? - Много съм добър с карти таро,хвърляне на боб и редене ка кокали от пиле. / отделно имам скромен опит (около 1 година) с андроид аппс
Каква информация е необходима да започнете работа ? - Пакет боб 0.500 гр е добре (по-горе съм споменал процеса)
Как Предпочитате да се работи ( Модул по модул или на цял проект ? - на 2 пъти по 250 гр. ( на модули)
Начин на плащане ? - онлй кеш / Пощенски запис/банков превод пейпал и др.
 
От: Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

Колега не искам да се заяждам , но обявата ви е изключително НЕ коректна, при започването на какъвто и да било проект се прави така наречената "архитектура" като се обсъжда цялостната идея на приложението,неговата функционалност и тн, за да може човекът/екипът които се заеме с работата да си направи смеката какво как защо кога да направи.
Прост пример: Пише модул за геолокация че да може клиента да се тагне някъде и хоп след един месец му сервират да пише същото на ново само , че да може да се тагне заедно с приятели.
Та това си е чиста загуба на време,ресурси и мозъчен капитал!
За да не се зачита като спам:
Бихте ли могли да ни помогнете? - Вероятно да
Защо смятате че трябва да изберем точно Вас ? - Много съм добър с карти таро,хвърляне на боб и редене ка кокали от пиле. / отделно имам скромен опит (около 1 година) с андроид аппс
Каква информация е необходима да започнете работа ? - Пакет боб 0.500 гр е добре (по-горе съм споменал процеса)
Как Предпочитате да се работи ( Модул по модул или на цял проект ? - на 2 пъти по 250 гр. ( на модули)
Начин на плащане ? - онлй кеш / Пощенски запис/банков превод пейпал и др.
Благодаря ви че не се заяждате колега. Това са мойте изисквания. Който смята че може да се справи ще му предоставя повече информация.
Цялата идея е конфиденциална, защото това е условието на програмата с която работим. Повече информация не мога да кажа.
Вие си мислите че някой ще иска да прави нещо ново на пазара и ще опише всички в публичния форум ..
 
От: От: Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

Здравей madseason
Прочети пак заглавието на темата, не съм те питал за мение за сайта ми. Той не функционира от 3-4 години.
Моля без СПАМ, а само който може да помогне да пише.
Не искам да се заяждам. Просто оправете малко текста (удобриха, Социялна, функций -> одобриха, социална, функции).
Радвам се, че сте доуточнили обявата, защото има голяма разлика, дали правиш CAD-програма за мобилни устройства, растерно редактиране на картинки, браузер или приложение за продажба на продукт. Исках да помогна на вас и на хора, като мен, които се интересуват от подобни оферти. Дайте сега по същество.

Към приложението има ли сайт и изградена база данни или ще е изцяло мобилно приложение с хостната някъде db?
 
От: Търся човек / екип за изработка на мобилно приложение

С този правопис никой няма да ви вземе на сериозно-дори и ламери като мен.
 

Горе