Търся човек за СЕО оптимизация на сайтове за България дългосрочно

daynnite

Active Member
Рейтинг - 97.3%
36   1   0
Търся човек за SEO оптимизация на сайтове дългосрочно (събмит в директори и социалки и форуми и тн) по мой списъци за България. Да сте на средно ниво в оптимизирането, аз ще ви обуча до ниво гуру освен това ще ръководите сео мрежа от 200 сайта, ще се направи и студио за оптимизация и 70% процента от всяка поръчка ще е ваша, клиенти имам стотици. Това е на кратко за повече инфо ЛС
 
От: Търся човек за СЕО оптимизация на сайтове за България дългосрочно

daynnite - това твоето не е seo, внимавай с наливането на линковете, че да не си следващия, който ще прави тема защо сайта му се е сринал в серпа.
 
От: Търся човек за СЕО оптимизация на сайтове за България дългосрочно

благодаря колега за съвета :) "моето" сео вади сайт на първа позция в трудна ниша така че спокс :wink:
 
От: Търся човек за СЕО оптимизация на сайтове за България дългосрочно

Не съм казал, че не върши работа, напротив, но само с това не става, и това за мен не е seo, а си е просто едно наливане с линкове, разните там събмитери се прекръстиха и станаха seo-та.
 
От: Търся човек за СЕО оптимизация на сайтове за България дългосрочно

да разбира се просто ги вметнах като базови умения и познания които да има колегата, все пак трябва да има база някаква
 
От: Търся човек за СЕО оптимизация на сайтове за България дългосрочно

благодаря колега за съвета :) "моето" сео вади сайт на първа позция в трудна ниша така че спокс :wink:
но това не е ли само временна работа? А после става лошо?
 
От: Търся човек за СЕО оптимизация на сайтове за България дългосрочно

Здравейте,
Предлагаме ви качествено сео и резултати, който ше дойдат в следствие на работата ни. Ще се радвам да обсъдим и детайли и наши предложения.
 

Горе