Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

tsokala

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Търся човек, за въвеждане на кратки описания, снимка и ценички в онлайн магазин.
Офертата е валидна до утре, така че не се колебайте да се свържете с мен на ЛС.
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

Отново търся желаещи. Ако някои има интерес, нека се свърже с мен на ЛС
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

За момента намерих човек от форума, който да започне работа! Благодаря на всички, които проявиха интерес.
След като приключим ще споделя мнението си относно услугите, които съм получил от нашата съфорумка.
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

Отново търся човек!!! Нека е някой с повечко свободно време.
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

Отново търся човек!!! Нека е някой с повечко свободно време.

Незнам какви оферти получаваш, но ако са от рода на 0,20 - 0,30 на артикул не мисля, че ще получиш качествено адване.
Също така незнам да ли просто искаш някои да наблъска (5000) артикула и готово, имал съм преди подобни клиенти - ок (негово решение)
Но след това въпроса им е защо не излизат в гугъл, защо съм назад и т.н. Много хубаво е да се адва артикула с мисъл да бъде оптимизиран ( всеки един )
Да има добро урл, уникално описание, ключови думи в рамките на правилата, добри снимки ( не само една ) и прочие.
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

tsokal знам че не хубаво да спамя в чужди теми, но и аз търся такъв човек! Пишете на ЛС навитите, за условия и т.н. ще се разберем
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

Предложи ми оферта с цена за качествено добавяне на продукти. Артикулите са около 1000 на брой. Чакам....
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

Нямаш ли възможност да ги парсираш отнякъде? В смисъл все отнякъде се взима инфото за тия продукти - доста по-бързо и лесно е парсирането, а и спестява много излишен човешки труд.
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

Имам желание и време за тази дейност - пиши ми на лично на каква цена очакваш да става добавянето
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

Интересувам се! Пиши ми ЛС!
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

И аз съм заинтересуван. Пиши ми ЛС :)
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

Моля всеки заинтересуван да остави скайп за връзка на ЛС.
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

Търся някой да ми подготвя описанията на продуктите, а аз сам ще ги качвам на сайта. Все още търся човек. Поздрави!
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

Здравейте,
аз мога да се справя с това!
 
От: Търся човек за въвеждане на продукти в онлайн магазин

Здравейте. Нуждая се от работа. Това, което предлагате ми се струва, че мога да го правя, ако ми обяснитe всичко. Ще се радвам да работим заедно. Скайп : Palenceto22 . Пиша тук, защото съм нова и не мога да пращам лични съобщения. Благодаря и хубав ден !
 

Горе