Търся човек за добавяне на обяви

onegeorgiev

Member
Имам една обява и търся човек, който да предлага услуга за масово добавяне на обяви. Искам обявата ми да бъде добавена в колкото се може повече български сайтове за обяви.

Очаквам предложения на ЛС! Благодаря!

EDIT: Намерих се човек. Благодаря на всички за интереса!
 
Последно редактирано:
Ами те големите не са толкова много.
Независимо от обявата, с 4-5 сайта ще обхванеш над 90% от хората, които търсят каквото предлагаш.
Само кажи каква е обявата за да те насочим къде да постнеш.
10-15 минути работа и си готов.
 
Ами те големите не са толкова много.
Независимо от обявата, с 4-5 сайта ще обхванеш над 90% от хората, които търсят каквото предлагаш.
Само кажи каква е обявата за да те насочим къде да постнеш.
10-15 минути работа и си готов.
Разбирам, но не целя това. Целя масово добавяне. Искам на колкото се може повече места да бъде добавена обявата. Такава ми е идеята.
 
Разбирам, но не целя това. Целя масово добавяне. Искам на колкото се може повече места да бъде добавена обявата. Такава ми е идеята.
няма смисъл в много сайтове за обяви да я качваш, няма да помогне да се намира повече в търсачките, един единствен сайт се ползва в момента и той е olx можеш там да я качиш и да и пуснеш едн пълна промоция за 17 лв и си ти.
 
няма смисъл в много сайтове за обяви да я качваш, няма да помогне да се намира повече в търсачките, един единствен сайт се ползва в момента и той е olx можеш там да я качиш и да и пуснеш едн пълна промоция за 17 лв и си ти.
В OLX ми я трият и твърдят, че нямам право да пускам обяви за това, въпреки че няма закон в България, който да забранява продажбата на това, което продавам.
 
да монополите не дават да се продават някои неща, почти се припокриват и с фейсбук и затова е малко вероятно да не ти спрат рекламата ако решиш да пращаш трафик към твой сайт за същото нещо ако решиш да си продаваш на твой сайт. най-добрия съвет е: смени продукта с друг.
 

Горе