Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

istani123

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
@Обновение
Благодаря на всички, които ми писаха. Получих повече от очакваното кандидатури и ще ми трябва известно време да ги разгледам. До края на седмица ще отговоря на всички лични съобщения.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

250 новини = 250 мача или бъркам, даваш сайт от който да се копира новината, списък на мачовете предварително или ден за ден, системата у уорд прес предполагам и ще дадеш авторски права, плащането как става, авансово, на няколко пъти в месеца или накрая
 
От: Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

Здравей колега,
Сега ще ти пиша лично съобщение по темата :)

*Парите не са най-важното за дискутиране
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

250 новини = 250 мача - да точно така.

Плащането става след свършена работа. Първият месец мога да плащам веднъж седмично, но в дългосрочен план предпочитам да плащам веднъж месечно.
 
От: От: Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

250 новини = 250 мача - да точно така.

Плащането става след свършена работа. Първият месец мога да плащам веднъж седмично, но в дългосрочен план предпочитам да плащам веднъж месечно.

Не е чак толкова важно колко са мачовете * с тази сметка 250 излизат по 8.3333 новини на ден което е около час на ден, а парите предложени са 300 лева за 30 дни това прави по 10 лева ИЛИ по 1,20 на новина.

250 новини = 250 мача или бъркам, даваш сайт от който да се копира новината, списък на мачовете предварително или ден за ден, системата у уорд прес предполагам и ще дадеш авторски права, плащането как става, авансово, на няколко пъти в месеца или накрая


Кажете : Кой друг е готов да плати по толкова?
Та пак ... тъпото е, че веднага се почна с парите и колко е работата + кога / как се плаща, а не с самото естество на работа!
 
От: Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

Здравейте, интересувам се от офертата ви. Моля, пишете ми лично съобщение със скайп или email за връзка.
 
От: Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

Като ти е тъпо за парите направи му ги без пари, за тея пари се иска да висиш нон стоп пред компютъра, от 10 сутринта са първите мачове и последните са до към 2-3 през нощта
 
От: Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

Като ти е тъпо за парите направи му ги без пари, за тея пари се иска да висиш нон стоп пред компютъра, от 10 сутринта са първите мачове и последните са до към 2-3 през нощта

Много ясно че няма да е без пари но нека видим 1во самата работа и после да ги обсъждаме. Това с висенето не е проблем. Ставам в 8 и се лепвам и после 8 часа на работа имам достъп, а какъв е проблема да станеш в 2 без 20 и да пуснеш за 5 минути новината и после да гушнеш пак възглавницата? * аз така или иначе лягам към 1-2 :)

Но все пак го намирам за малко по нашенски 1во да кажеш:
" Абе колко ще ми платиш, а после дай да видя какво трябва да правя .... и накрая ам то парите са малко ... искам още! "
 
От: Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

Когато направиш две три деца и имаш повечко задължения ела ми обяснявай как ще станеш в два без двайсе, иначе съм пратил на пича запитване преди тебе с нещата които ме интересуват, айде да не клепаме темата всеки си решава кое е важно за него
 
От: Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

колега имам 2ма дето ми пазят магазина и нямат какво да правят по цял ден и нощ, така че ако си заинтересован пускай офератата!
 
От: Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

Благодаря на всички, които ми писаха. Получих повече от очакваното кандидатури и ще ми трябва известно време да ги разгледам. До края на седмица ще отговоря на всички лични съобщения.
 
От: Търся човек за добавяне на съдържание в спортен сайт

За тази работа която се иска, заплащането е крайно малко.
 

Горе