Търся човек за екип, по специално Дизайнер

fanco0

New Member
Здравейте!

С още един приятел решихме да направим сайт, тематиката му е музика. Нямаме с цел обаче да нарушаваме авторските права на никой. Повече по идеята няма да споделям, защото доста време си ни отне да я сътворим, а и нека да бъде изненада. :wink:

Става на въпрос обаче, че двамата разбираме от програмиране, но не и от дизайн. Трябва ни човек за екипа, който да се занимава с дизайн, да има повечко свободно време за да може проекта да се реализира по-скоро.

Какво предлагаме: Предлагам делене на печалбата, измислено е всичко, но както всеки знае няма как да започне печалба от 2рия ден след пускането на сайта. Нямам намерение нито да измамя някой, нито да го ограбя. :) Става на въпрос за партньорство и реализиране на проект чрез, който всеки от екипа ни да си изкара някой лев.

Ако някой има желание за екипа, нека да ми пише лично съобщение и да покаже някой негов проект(дизайн).

Благодаря на всеки за отделеното време за темата. :)
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

селски тия сайтове за музика са отживелица направи по добре нещо за онлайн покер или такива работи за залози
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

селски тия сайтове за музика са отживелица направи по добре нещо за онлайн покер или такива работи за залози

Мегаселски, смени си клавиатурата. ;)
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

селски тия сайтове за музика са отживелица направи по добре нещо за онлайн покер или такива работи за залози

Добре градски. :lol:
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

Къде са блинки и кулице? Тоя тиквеник се из..а в 50% от темите и още се подвизава наоколо.
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

Споко. Сега ще го амнистират (аз затова не съм му давал червено), и като довтаса с реп 8 да видиш какъв авторитет ще стане...
 
От: Търся човек за екип, по специално Дизайнер

Споко. Сега ще го амнистират (аз затова не съм му давал червено), и като довтаса с реп 8 да видиш какъв авторитет ще стане...

Братле аз му дадох, и не щото не обичам децата, а просто защото мразя лигавите "ДЕЦА". Дано да не си прав за амнистията, че кофти тогава. :(
 

Горе