Търся човек за изработване на малък сайт

Статус
Not open for further replies.
От: От: Търся човек за изработване на малък сайт

Сумата, която ми поиска и съответно заплатих е 70 лв. Приемлива според мен. Както и да е хубавото в случая е, че във форума има и прекрасни хора. Получих две предложения за безплатно изработване на сайт.
 
От: От: Търся човек за изработване на малък сайт

Абе какви договори, намираш някой, който знае как се инсталва WP, показва ти за 2 часа, избирате си тема, обеснява ти някои неща, инсталира ти 3-4 плъгина - за човек, който знае нещата, това са 3-4 часа работа най-много, ако не пипа много по темплейта, което е около 50-60 лева, представям си какви оферти е получила от тоя форум, щото за това, което казах горе, някои гейчета искат по 400-500 лева, че и повече , а пък тоя кретен който е правил тоя сайт, директно доживотен бан по ип.

Аз взимам по 5 стотака за Вордпресс базиран уебсайт, че и повече, това прави ли ме гейче? Много добър съвет даде, просто нямам думи, сега ще отиде до съседа дето живее вдругия вход ще му даде 20 кинта и утре пак ше реве, "ама вижте зеха ми 20те кинта и ми направиха едно голямо ако".

Ами много ясно, че ще е ако, даже ще е и едно голямо говно. Много се изхитрихте всички, лого за 20 лева, сайт за 30 и после лаете. Като 5 стотака Ви се виждат ужасно много и като не ви харесва качеството за 20те лева, ами направете си го сами бре. Е заради е такива клиенти дето им дават се дават глупави идеи кое колко струва и псевдопрофесионалиси дето дават цени от 10-15 лева за сайтове, по цял ден обяснявам по телефона що искам 500 лв за сайт дето комшийско от долния етаж щяло да го направи за 20.

Със здраве и без лоши чувства, ама малко се ядосах. :)
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Чакай бе, по спокойно, аз така се изразявам, просто съм виждал примерни сайтчета на WP за 500-600 лева, които аз си правя за 2 часа, без да съм дизайнер или пък програмист, просто инсталация+ тема+ 2-3 плъгина + смяна на няколко кода из индекса, хедъра,singlepost.php


Не съм се изхитрил, просто на база знания ( които са никакви в програмиране и дизайн ), мога да си сетъпна какъвто искам сайт на wp + Ecommerce - сетъпвал съм и такова нещо и добре се получи.
И не реагирай толкова остро, аз ако търся някой програмист или дизайнер, избирам човека, който разбира, независимо от цената, тоест не съм скъперник, но за такива инсталацийки, не виждам смисъл да се взимат толкова много пари...
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Мария, търсиш ли си още човек за сайт? Пиши ми на скайп, ако искаш. Не ПРАВЯ сайтове, но поне съм работил с 3-4 човека и мога да ти гарантирам за тях.

п.п. Няма ли друга интересна тема да се дракате. Мацката е точен и коректен човек. Не се подвеждайте по броят на мненията или ника и.:wink:
 
От: От: Търся човек за изработване на малък сайт

Мария, търсиш ли си още човек за сайт? Пиши ми на скайп, ако искаш. Не ПРАВЯ сайтове, но поне съм работил с 3-4 човека и мога да ти гарантирам за тях.

п.п. Няма ли друга интересна тема да се дракате. Мацката е точен и коректен човек. Не се подвеждайте по броят на мненията или ника и.:wink:

Аз се подведох по изказването, че не разбира обаче, цената от 70, според нея е приемлива. Че е точна и коректна е твое мнение, което за съжаление не споделям.
 
От: От: Търся човек за изработване на малък сайт

Незная как определяте своето мнение за даден човек. Не съм работила с вас. Имах предложение за изработване на сайт за 25 лв. Според мен това е фрапиращо ниска цена не мислите ли?
 
От: От: Търся човек за изработване на малък сайт

Незная как определяте своето мнение за даден човек. Не съм работила с вас. Имах предложение за изработване на сайт за 25 лв. Според мен това е фрапиращо ниска цена не мислите ли?

На Вас 56 лв. за синя раница как Ви се виждат?
 
От: От: Търся човек за изработване на малък сайт

Чакай бе, по спокойно, аз така се изразявам, просто съм виждал примерни сайтчета на WP за 500-600 лева, които аз си правя за 2 часа, без да съм дизайнер или пък програмист, просто инсталация+ тема+ 2-3 плъгина + смяна на няколко кода из индекса, хедъра,singlepost.php

Защо да не искаш 500лв? Че, ако можеш и повече искай - къде е проблема?
Един автомобил се прави за 1 ден, дай да го дават за 100лв, че колко е 1 ден?
Защо говорите глупости, това е скъпо заплатен труд. И кадърен специалист в тази област, за по 20лв на час няма да си пипне клавиатурата!!!
 
Re: От: Търся човек за изработване на малък сайт

Благодарение на mjoy новия сайт е вече готов. Сайт, който напълно отговаря на изискванията ми.
Знаеш къде да ме намериш, ако ти трябва нещо. :)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: От: Търся човек за изработване на малък сайт

Защо да не искаш 500лв? Че, ако можеш и повече искай - къде е проблема?
Един автомобил се прави за 1 ден, дай да го дават за 100лв, че колко е 1 ден?
Защо говорите глупости, това е скъпо заплатен труд. И кадърен специалист в тази област, за по 20лв на час няма да си пипне клавиатурата!!!

Как ще искам 500 лева за 2 часа работа бе, и повече да съм искал, е ти не си добре, такива като теб дето ще искат тия пари за 2 часа работа, са пълни хрантутковци, които гледат само как да прелъжат някой, който не разбира и да му вземат парите, ето това мисля. А пък тебе специално, не виждам какъв специалист си, само спамиш теми с някакви оферти за по 2 бона. А впрочем аз нищо не искам, аз на дизайни и програмиране не пускам оферти, не съм измекяр да се опитвам и от българите да доя да вземам на жената дето прави сайт за дарения 500 лева, та това са 2 часа работа подяволите.
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Всеки сам си преценява дадена работа за колко пари ще я свърши според мен. Един сайт може да бъде изработен по много начини. Хората тук са фрийлансъри и им се плаща на свършена работа, а не на часове. Един адвокат може да ти вземе 50лв за дадена услуга, а друг 500лв. Всеки сам оценява труда си!
 
От: От: Търся човек за изработване на малък сайт

Как ще искам 500 лева за 2 часа работа бе, и повече да съм искал, е ти не си добре, такива като теб дето ще искат тия пари за 2 часа работа, са пълни хрантутковци, които гледат само как да прелъжат някой, който не разбира и да му вземат парите, ето това мисля. А пък тебе специално, не виждам какъв специалист си, само спамиш теми с някакви оферти за по 2 бона. А впрочем аз нищо не искам, аз на дизайни и програмиране не пускам оферти, не съм измекяр да се опитвам и от българите да доя да вземам на жената дето прави сайт за дарения 500 лева, та това са 2 часа работа подяволите.

Видяло се, че не си за този бранш... защо не пробваш с балет? Поне ще ти плащат качествено!!!
знаеш ли за 2 часа колко неща могат да се направят? Дори и тези 500лв да се видят малко.
Ами ти от къде да знаеш, ти просто го раздаваш на Интернет нинжда или самурай... |-(
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Всеки сам си преценява дадена работа за колко пари ще я свърши според мен. Един сайт може да бъде изработен по много начини. Хората тук са фрийлансъри и им се плаща на свършена работа, а не на часове. Един адвокат може да ти вземе 50лв за дадена услуга, а друг 500лв. Всеки сам оценява труда си!

Къде сравняваш адвокати с фрийлансъри? ХОООООРА, говорим за базова инсталация на WP, нещо което се прави за точно 2 минутки, няма как да искате такива пари.

aloneinthedark@ - аз от тоя моя бранш си разбирам достатъчно, че да си инсталирам wp и да си пусна какъвто сайт искам, без да се налага да давам на програматори и дизайнери 500 лева за да ми инсталират wp.
ако не си разбрал, аз съм към seo-то и уебмастерите, не към кожудерите : )
 
И като ти се появи клиент, който след като ти е дал точно задание, което си изпълнил, започне с "ама това да го направим така" и "това да бъде ей така", започваш да съжаляваш, че си му обявил това което първоначално си искал за труда си ;)

Темата е прекалено дълга. Ако съм в настроение, по-късно днес мога да обясня на дълго и широко, как един сайт базиран на wordpress може да струва 1000+, стига желаещи да има ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе