Търся човек за изработка и дизайн на сайт

r.stefanov

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
  • HTML5 версия и отделно тема за Wordpress
  • интеграция с WHMCS
  • клиентска зона
  • съпорт зона
  • валиден HTML5
  • интеграция на Facebook, Twitter, Google+
  • responsive дизайн

Става въпрос за хостинг услуги като ако решим да работим заедно ще ви бъде даден project proposal с повече детайли за оформлението (layout-a) и какво точно трябва да има на него.

Знам какво се предлага в Template Monster, Themeforst и др. Готови шаблони и сам мога да използвам или да купя някоя тема за $30-$50.

Моля, ако се интересувате давайте връзка към портфолио и на какъв принцип определяте цените. :beer:

Не бързаме за никъде, срока е края на лятото на 2013 (до около месец ще бъде взето решение относно точна дата).
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за изработка и дизайн на сайт

Много неща искаш.
Ако не демонстрираш възможности (обявиш бюджет примерно), тия дето могат да изпълнят проекта, просто ще се изсмеят на обявата и ще подминат.
 
От: Търся човек за изработка и дизайн на сайт

Много неща искаш.
Ако не демонстрираш възможности (обявиш бюджет примерно), тия дето могат да изпълнят проекта, просто ще се изсмеят на обявата и ще подминат.

Моля мнения като това да ги задържите за себе си. След като от както е пусната темата в този форум имам няколко съобщения явно има хора, които не я подминават. След като в други форуми също има интерес - не се подминава. След като съм писал до няколко фирми и всички до една ми отговориха по почти един и същ начин и бяха заинтересувани, отново явно не подминават.

Бюджет може да се обсъжда след като се види портфолио. Нали се сещаш @Noke, че мога да отида при Гошо, който има 1-2 завършени проекта и той да иска 50лв да речем. Но ако отида при тези момчета, цифрата ще е 5-6 цифрена. Друг е въпроса кого ще избера.

@AlanFort focus.gif
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за изработка и дизайн на сайт

Моля мнения като това да ги задържите за себе си.
@Noke е най-добрия дизайнер, който познавам, а ти си задръж дупликите за себе си и приеми съветите, които ти се дават.


Нали се сещаш @Noke, че мога да отида при Гошо, който има 1-2 завършени проекта и той да иска 50лв да речем. Но ако отида при тези момчета, цифрата ще е 5-6 цифрена. Друг е въпроса кого ще избера.
Попринцип в такива оферти се казва бюджет средно например : 300-500 лева или 50-100 лева или 500-1000 лева и т.н..
 
От: От: Търся човек за изработка и дизайн на сайт

Моля мнения като това да ги задържите за себе си. След като от както е пусната темата в този форум имам няколко съобщения явно има хора, които не я подминават. След като в други форуми също има интерес - не се подминава. След като съм писал до няколко фирми и всички до една ми отговориха по почти един и същ начин и бяха заинтересувани, отново явно не подминават.

Бюджет може да се обсъжда след като се види портфолио. Нали се сещаш @Noke, че мога да отида при Гошо, който има 1-2 завършени проекта и той да иска 50лв да речем. Но ако отида при тези момчета, цифрата ще е 5-6 цифрена. Друг е въпроса кого ще избера.

@AlanFort Виж файлът 5021
Може се молиш колкото си искаш, ама трудно се трогвам :) .

Бих се шокирал искрено, ако нямаше желаещи да вземат пари... пардон, да свършат работата.
Но едно е желание, друго е можене, и трето е да избуташ подобен проект до щастлив край.

Понеже се смятам за един от не-чак-толкова-многото, дето могат да направят подобно нещо, давам фрий консултация по проблема. Ако искаш - ползвай. Ако не щеш, има добър шанс да го приемеш като провокация и да се поддадеш на импулса да ме "поставиш на място" :) . Което пък открива доста възможности на мен и на още някои да се позабавляваме :) .
 
От: Търся човек за изработка и дизайн на сайт

Съгласен съм с Noke и AlanFort. По същия начин и аз подминах тази "оферта" и не се задълбочих над нея.
 
От: Търся човек за изработка и дизайн на сайт

Така както някои подминават, така има и други, които не. Който го интересува, да пише, който не, здраве да е. Коментарите са излишни. :beer:

@Noke, ще ти пратя project proposal и презентация като са готови щом желаеш да дадеш консултация.
 

Горе