Търся човек за изработка на уебсайт и доработка/пренаписване на opensource система

deviant

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся човек за изработка на уебсайт за гейм и VPS хостинг

Привет,

Търся човек, който да изработи уеб сайт за гейм и VPS хостинг - това включва front и backend; акаунт панел; виртуален баланс с различни методи на плащане - epay, paypal, SMS, bit/lite/dark coin; гейм и VPS контролен панел (до-разработка на opensource game cpanel); affiliate програма; опция за промо кодове и тн. В момента има работещ сайт, но е крайно не-функционален и новият сайт ще трябва да бъде изграден от нулата. Цената е по договаряне.

Моля само сериозни хора да пишат.
Благодаря.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за изработка на уебсайт и доработка/пренаписване на opensource систем

Ъп! Темата е обновена.
 
От: Търся човек за изработка на уебсайт и доработка/пренаписване на opensource систем

Колко ти е бюджета?
 
От: Търся човек за изработка на уебсайт и доработка/пренаписване на opensource систем

Първо искам да видя няколко предложения, за да преценя дали си струва инвестицията. Бюджет за момента няма да обявявам.
 
От: Търся човек за изработка на уебсайт и доработка/пренаписване на opensource систем

аз съм насреща
 
От: Търся човек за изработка на уебсайт и доработка/пренаписване на opensource систем

Може ли бюджета на лс?
Изглежда доста работа, ако искате да стане бързо няма как един човек да го направи :)
 
От: Търся човек за изработка на уебсайт и доработка/пренаписване на opensource систем

аз съм насреща, правил съм сайтове и игри.
 

Горе