Търся човек за изработка на online магазин

paradoxkc

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся човек за изработка на online магазин. В сайтът ще се ползват функционалности от www.amazon.com, www.johnlewis.com, www.shop.gopro.com, www.emag.bg и още 1-2 по-малки сайта. Портфолиа може да изпращате на посочените по-долу координати. На всеки одобрен ще изпратя и задание.

За контакти:
скайп vitchkov
e-mail [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за изработка на online магазин

Нали се сещаш, че да ти направим магазин като амазон или емаг ще се изръсиш с поне 8-10 бона?
Ако ги имаш, пиши да ти покажа какво сме правили, на кого и за какво говорим изобщо, ама ако ги нямаш или искаш някакви готови системки от сорта на магенто и подобни лайна - не ми пиши, защото не ми се губи време :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Търся човек за изработка на online магазин

Здравейте,нов съм във форума и нямам право да откривам нови теми и лични съобщения,за това пиша тук.Надявам се автора на темата,няма да се обиди за моя въпрос.Търся,екип за създаване на голям онлайн магазин.Имам изградена цялостна концепция,и пълно структуриране като за начало.Моля наистина за сериозни амбициозни предложения.Имам финансова възможност за нещо много добро изградено.Извинявам се отново за това,че пиша в чужда тема.Благодаря предварително на всички проявили интерес към този проект.
 

Горе