Търся човек за инсталация на скрипт/ сайт

От: Търся човек за инсталация на скрипт/ сайт

Като гледам инсталацията е лесна - трябва ти само хостинг с php и mysql, facebook app и google app. За превода зависи как е направено - дали е в отделен файл или са наблъскали директно всичко php-тата.

Всеки, който разбира поне малко, ще може да ти го инсталира. Аз също мога да ти го сложа, ако имаш всичко подготвено, че нямам много време, но за една инсталация ще се оправя :) Не искам пари, но говоря само за инсталацията. Ако търсиш някой да ти го превежда и да ти обяснява всичко подробно, няма да имам толкова време, така че виж някое друго предложение.
 
От: Търся човек за инсталация на скрипт/ сайт

Здравейте!

Значи с File Zilla качих всички неща в public_html и ми излиза следната грешка >


A Database Error Occurred

Unable to connect to your database server using the provided settings.

Filename: core/Loader.php

Line Number: 346

Какво не е наред?
 
От: Търся човек за инсталация на скрипт/ сайт

Само с качване на файловете не става:) Трябва да направиш база, потребител с нужните права и накрая да коригираш конфиг файла. Чети хелпа, там предполагам е описано.

Друг е въпроса че не трябваше така явно да показваш скрипта. Има хора без работа и с нужните умения, които вече са инсталирали скрипта и са на половината на превода:) Изглежда интересен и не се сещам за нещо подобно в България, без да съм го разглеждал подробно.
 
От: Търся човек за инсталация на скрипт/ сайт

В България има вече 4-5 такива еквивалента. :)

Ако някой реши да ми помогне, моля на ЛС. Заплащането е през PayPal.
 
От: Търся човек за инсталация на скрипт/ сайт

на сайта на скрипта си пише "Free installation support" така че ако се обърнеш към създателите му предполагам ще ти свършат поне тази част от работата.
 
От: Търся човек за инсталация на скрипт/ сайт

Аз бих ти го инсталирал, ако не си намерил все още човек за това.
 
От: Търся човек за инсталация на скрипт/ сайт

Има да, после като го разгледах по подробно се сетих. Единия даже доста сериозно се рекламира ....


В България има вече 4-5 такива еквивалента. :)

Ако някой реши да ми помогне, моля на ЛС. Заплащането е през PayPal.
 

Горе