Търся човек за качване на видеоклипове и новини

traiki

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Стартирах нов проект и ми трябва човек, който да ми помага с писането на новини и качването на видеоклипове. Става дума за 5-10 новини на български език и 20-30 клипа дневно. Новините ще са дълги от 100 до 250 думи, като уникалността, която се търси е поне 60 %. При видеоклиповете е копи-пейст работа. Заплащането е един път в месеца (пейпал, еконт, изипей) на заработка по 0.10 лева на клип. За новините очаквам оферти на лично съобщение придружени с цена за статия и линк към материали, които сте писали. Търся един или двама човека. Изисква се опит с WP. Може един да изпълнява и двете неща, ако има възможност. Запазвам си правото да не отговарям на всеки при много голям интерес.
 
От: Търся човек за качване на видеоклипове и новини

На каква тематика са ти новините, колега?
 
От: Търся човек за качване на видеоклипове и новини

Намерих човек за новините. Търся за клиповете.. 100 лева на месец, 30 клипа дневно трябва да се качват.. 1 час работа..
 
От: Търся човек за качване на видеоклипове и новини

Интересувам се от работата с видеоклиповете. Моля пишете ми на ЛС или на скайп - radiohead16
 
От: Търся човек за качване на видеоклипове и новини

Засега намерих хора. Ще ви имам предвид за следващите проекти.
 
От: Търся човек за качване на видеоклипове и новини

Здравейте, филолог съм и имам опит в писане на уникални текстове, пишете ми на [email protected], за да се договорим...
 

Горе