Търся човек за копи/пейст на статии..

От: Търся човек за копи/пейст на статии..

А вие се научете да не упреквате хора--та,защото и на вас може да ви се случи.Сякаш някой ви се бърка в работата!!!!!!



Хи-хи можело значи и на кирилица ;-)
Пропусна един удивителен :-D

Добре дошла и успех!
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Другият образ пък приемал работата.

По-горе визирах него, заради конкретна тема, но май сте пропуснали уменията на Skarlet, ето четете и го имайте предвид този образ :twisted:, за да не останете излъгани: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36530
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Съжалявам,че трябва да го кажа,но заради хора като вас положението в България е такова,защото не давате на хората с талант да покажат какво могат.Кой си ти,за да ме нападаш? с какво си по-различен от мен? това че имаш повече мнение от мен да не те прави по различен? Нима като започна да се занимаваш с това имаше повече мнение от 3?Тук съм,за да изкарам допълнителни доходи,нещо което е необходимост на всеки един от нас,но дори и да нямам работа,не бих приела да свърша работа точно на Вас за подигравателните Ви 20 стотинки. И още нещо,никой не те задължава да ми четеш мнението и да коментираш,а ако решиш да го правиш не нападай хората!
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

@Магдалена Миткова, използвай опцията "Отговори с цитат", за да не гадаем към кой юзър е насочен твоят отговор. Аз се подсетих покрай 20-те стотинки. Останалото е излишно да го коментирам.

Добре дошла, ще имаш възможност да покажеш на какво си способна.
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Просто мисля,че никой в този сайт,а и в другите няма никакво право да обижда,засяга и подценява другите! Благодаря,със сигурност ще покажа на какво съм способна ;)
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Тук съм,за да изкарам допълнителни доходи,нещо което е необходимост на всеки един от нас

Ти и някои други новоизлюпени потребителки, разписали се в тази тема, може да сте за това тук, но форумът съществува със съвсем друга цел. Целта му е да подслонява една определена общност, която да си помага взаимно, обсъждайки различни проблеми. Това, че има раздел Пазар не означава, че Предприемач е трудова борса за новорегистрирани потребители.

Като искаш да си покажеш таланта никой не те спира. Разпиши се в различните теми и пусни полезни мнения, които да се харесат на другите потребители и да допринесат за общността. Тогава ще се намерят и хора, които да ти поръчат нещо, за да изкараш пари. Положението в България е такова каквото е заради готованци и готованки, които си мислят, че светът се върти около тях и на всички трябва да им пука за мнението им. Всъщност нещата са устроени по-различно. Първо трябва да се докажеш колко струваш и що за стока си, а после да имаш претенции.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Магдалена,
Колегите нищо лошо не казаха, за да има подобно отношение.
В интерес на истината, авторът беше приключил темата с намирането на човек за работата.
Мисля, че не е нужно повече да се спами. Просто си вземи бележка, всеки може да сбърка!
Никой не се заяжда с теб. Все пак това е форум и всеки има право на мнение. А и ако не се лъжа май ти започна първа?!
 
  • Like
Реакции: Test
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Магдалена,
Колегите нищо лошо не казаха, за да има подобно отношение.
В интерес на истината, авторът беше приключил темата с намирането на човек за работата.
Мисля, че не е нужно повече да се спами. Просто си вземи бележка, всеки може да сбърка!
Никой не се заяжда с теб. Все пак това е форум и всеки има право на мнение. А и ако не се лъжа май ти започна първа?!

Добре дошла и на теб, и късмет. Добре е повече женски :lol: да има тук, няма само аз да поддържам фронта :twisted:.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Добре дошла и на теб, и късмет. Добре е повече женски :lol: да има тук, няма само аз да поддържам фронта :twisted:.
Благодаря ти!
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Да,все пак това е форум и всеки има право на мнение,но никой няма право да напада другия.Видях,че въпросния потребител е намерил човек за заложената от него задача,но причината поради която писах беше друго и не мисля да давам обяснение за нея.Друго което искам да добавя Г-жо Димитрова е,че искам да Ви помоля още веднъж да прочетете разговора ми и тогава да коментирате кой е започнал пръв,защото никога не бих писала така,ако не бях засегната!
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Ти и някои други новоизлюпени потребителки, разписали се в тази тема, може да сте за това тук, но форумът съществува със съвсем друга цел. Целта му е да подслонява една определена общност, която да си помага взаимно, обсъждайки различни проблеми. Това, че има раздел Пазар не означава, че Предприемач е трудова борса за новорегистрирани потребители.

Като искаш да си покажеш таланта никой не те спира. Разпиши се в различните теми и пусни полезни мнения, които да се харесат на другите потребители и да допринесат за общността. Тогава ще се намерят и хора, които да ти поръчат нещо, за да изкараш пари. Положението в България е такова каквото е заради готованци и готованки, които си мислят, че светът се върти около тях и на всички трябва да им пука за мнението им. Всъщност нещата са устроени по-различно. Първо трябва да се докажеш колко струваш и що за стока си, а после да имаш претенции.

Пределно ясно ми е с каква цел съществува форума и не мисля,че точно вие сте човека,който ще определи каква е целта да съм тук.Съжалявам за държанието си,но не съм предполагала,че ще получа такова отношение от вас,наистина съм много разочарована,защото мислех,че като нов потребител ще получа някаква подкрепа от вас,но за жалост съм се лъгала.Нямам намерение да продължавам тази дискусия за това Ви пожелавам Лека вечер!
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

И пишете на кирилица, визирам:

Първоначално написано от Магдалена Миткова
Imali znachenie po kakva tema shte sa statiite?
После не се чудете, че сте обагрени в червено!


А вие се научете да не упреквате хората,защото и на вас може да ви се случи.Сякаш някой ви се бърка в работата!!!!!!

Без коментар!!!
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Пределно ясно ми е с каква цел съществува форума и не мисля,че точно вие сте човека,който ще определи каква е целта да съм тук.Съжалявам за държанието си,но не съм предполагала,че ще получа такова отношение от вас,наистина съм много разочарована,защото мислех,че като нов потребител ще получа някаква подкрепа от вас,но за жалост съм се лъгала.Нямам намерение да продължавам тази дискусия за това Ви пожелавам Лека вечер!

Малко пресилено ми се вижда, пак изчетох отначало всичко, виждам че @Desisslava Dimitrova ти ги е пейстнала нещата. Дори колегите съвсем умишлено не се заяждаха с други съвсем очевидни неща по отношение на писането. Просто няма смисъл да продължаваме до дъвчем едно и също. Личното ми мнение е, че никой не е искал да те обиди.
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Без коментар!!!

Беше ли нужно да пише това? "После не се чудете, че сте обагрени в червено!"
Да,не бях писала на кирилица,но можеше да ми бъде казано по друг начин,а не по начин който да ме засегне.Всеки греши,или вие сте безгрешни? Кажете безгрешни ли сте? Значи следващия път когато някой направи моята грешка,аз трябва да му отговоря по начина,по който отговориха на мен? Така ли трябва да бъде?
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Беше ли нужно да пише това? "После не се чудете, че сте обагрени в червено!"
Да,не бях писала на кирилица,но можеше да ми бъде казано по друг начин,а не по начин който да ме засегне.Всеки греши,или вие сте безгрешни? Кажете безгрешни ли сте? Значи следващия път когато някой направи моята грешка,аз трябва да му отговоря по начина,по който отговориха на мен? Така ли трябва да бъде?
Аз не знам, защо се задълбаваш и правиш от мухата слон?
Всеки потребител на форум е бил в подобно положение, в повечето случай от незнание. Това не означава, че ако някой е малко по-груб и не те гали с перо, ти мисли лошо. Напротив,колегата само искаше да ти помогне да не трупаш отрицателен рейтинг.
Някой път трябва да се чете между редовете и да вникнеш в дълбокия смисъл на нещата.
И на мен ми се е случвало да бъда пейстната за назидание, но никога не съм отвръщала на нападките. Просто се уча от грешките си, за да не ги допусна отново.
Пак ти казвам, никой няма нищо против теб!
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Оляхте се, добре че Блинки и Кулайс са толеранти, в други форуми да бяхте изхвърчали за месец. Симеон си е намерил човек, спрете се, не е тука мястото да се разправяте.
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Аз не знам, защо се задълбаваш и правиш от мухата слон?
Всеки потребител на форум е бил в подобно положение, в повечето случай от незнание. Това не означава, че ако някой е малко по-груб и не те гали с перо, ти мисли лошо. Напротив,колегата само искаше да ти помогне да не трупаш отрицателен рейтинг.
Някой път трябва да се чете между редовете и да вникнеш в дълбокия смисъл на нещата.
И на мен ми се е случвало да бъда пейстната за назидание, но никога не съм отвръщала на нападките. Просто се уча от грешките си, за да не ги допусна отново.
Пак ти казвам, никой няма нищо против теб!


И аз не знам защо толкова много хора,направиха от мухата слон? Защо стана толкова голям проблем,че не съм писала на кирилица.Можеше съвсем нормално да ми се обясни.Наистина нямам намерение повече да коментирам,просто няма да допускам тази грешка,отново да попадна на нападки.Един съвет от мен,като нов потребител:Ако винаги по този начин се държите с новите потребители,повярвайте ми те няма да имат никаква мотивация за работа! Може би и аз не съм права,но това ще се разясни в последствие!
 

Горе