Търся човек за къстъм тема за Woocommerce

byStavri

New Member
Здравейте!

Нов съм във форума и не ми е позволено очевидно да пиша във Freelance секцията и затова отправям запитването си тук.
Търся човек, който да се занимава със създаване на къстъм теми за Wordpress.
Бих се радвал, ако някой специалист се свърже с мен на лично или ако познавате такъв да ми изпратите контактите му.

Благодаря !
 
Защо да е грубо? Търся човек за изпълнението на задача? Не виждам да правя нещо нередно, при положение, че желая да дам работа на някой свободен за проект.
 
Защо да е грубо? Търся човек за изпълнението на задача? Не виждам да правя нещо нередно, при положение, че желая да дам работа на някой свободен за проект.
Ама тука има ред а ри плюеш на него, дали някой ще иска да работи с такъв човек?
 
Явно не съм запознат с него, тъй като не съм видял точни инструкции след регистрацията ми, извинявам се за което!
В такъв случай, ако модераторите смятат отношението ми за неетично, нека изтрият темата. :)
 
доказани измамици не им се махат профилите, защото е много лесно да се направи нов профил, а новите хора не могат да си пуснат адекватно търсенето, защото има малоумни ограничения, които се избягват ако наспамиш сто теми със "супер", "яко", "мерси"

тука е така
 
Ясно... Но докато обсъждаме тук дали съм влезнал грубо или негрубо ще натрупам коментари за freelance темата :D
Както и да е. Ще се радвам, ако някой все пак откликне на запитването ми.
Благодаря в аванс и макар и със закъснение благодаря за приема! :)
 
идеята е да допринесеш с нещо за форума, да покажеш че искаш да си част от него а не да влезеш и да изсереш поредната малоумна оферта.
Каквато е и твоята в случая, байхуй : искам тема за WP
Това не е сериозно и най много cross да ти пише
 
идеята е да допринесеш с нещо за форума, да покажеш че искаш да си част от него а не да влезеш и да изсереш поредната малоумна оферта.
Каквато е и твоята в случая, байхуй : искам тема за WP
Това не е сериозно и най много cross да ти пише
Мисля, че влизаш в излишни полемики, а и въпреки едва няколко часовото ми пребиваване в този форум, вече виждам, че явно си местния клавиатурен бабаит, който само плеска безсмислени коментари и се прави на форумен патрул.
Така че спирам да ти отговарям на нападките, а дали съм полезен или не, само времето ще покаже ;)
 
идеята е да допринесеш с нещо за форума, да покажеш че искаш да си част от него а не да влезеш и да изсереш поредната малоумна оферта.
Каквато е и твоята в случая, байхуй : искам тема за WP
Това не е сериозно и най много cross да ти пише
Айде сега, и аз писах.

29 от 30 подобни обяви са несериозни, ама сферата е такава.
 
Айде сега, и аз писах.

29 от 30 подобни обяви са несериозни, ама сферата е такава.
ти си умно и можещо момче, главата не ми го побира защо пишеш на подобни хора и защо работиш на такива цени.
 
ти си умно и можещо момче, главата не ми го побира защо пишеш на подобни хора и защо работиш на такива цени.
Здравей! Как прецени какъв човек съм и какви суми съм готов да дам за подобно нещо ? :)
Доста невъзпитано ми се струва
 
ти си умно и можещо момче, главата не ми го побира защо пишеш на подобни хора и защо работиш на такива цени.
Нямам много избор. Да ходя да работя в офис в момента не ми е вариант.
 

Горе