Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Dean

New Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Здравейте търся някой който да ми направи едно сайтче в което мога да си качвам картинки и гиф файлове, разбира се ще си платя. Заинтересованите да ми пишат :)
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Аз пък ти предлагам друго -
То и без това толкова много хора търсят подобна услуга,да вземем да спретнем един урок в тая тема как да се прави такъв сайт на Wordpress.
Тъй първо кажи какви функции ти трябват и да почвам да обяснявам.
Засега се сещам за тези:
Рекламни полета,с опция ако ползваш адсенс и имаш картинки 18+ да не се показват те а други реклами.
Коментари към снимката,вече каквито си решиш.
Сшаре бутони.
Лесна навигация- предишна,следваща.
Здравейте търся някой който да ми направи едно сайтче в което мога да си качвам картинки и гиф файлове, разбира се ще си платя. Заинтересованите да ми пишат :)
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Еми искам да е подобен на този, http://gif-bg.info/index.php да пише колко гледания има дадена картина, споделяния. И някоя категория. Имам доста популярни страници, най-голямата е с 35 000 харесвания и разбрах, че ако си направя сайт, може да поствам линковете в страниците си, а в сайта да сложа някои реклами, които при цъкане ще носят някакви стотинки, та за това е цялата работа. Нов съм в занаята, но по отношение на фейсбук страниците съм доста на вътре в нещата
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

И аз искам подобно сайтче :)
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

И аз искам щом ще е уникална системата,ако може на лично да изброиш уникалните функции
Аз мога да ти направя подобен сайт с уникална система. Пиши ми на ЛС да се разберем.
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Стига се заяжда човек. Уникална имам предвид, че ще бъде написана специално за клиента, а няма да се използват някакви кирливи CMS-и.
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

И ако след време поиска нещо ново по системата ?
Колко човека биха се навили да човъркат из твоите кодове?
И викаш WP е кирлив?
Стига се заяжда човек. Уникална имам предвид, че ще бъде написана специално за клиента, а няма да се използват някакви кирливи CMS-и.
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Не WP не е кирлив. Един от малкото ставащи CMS-и. Все едно аз не мога да правя промени по системата, пък и не си ми виждал кода, за да се заяждаш с тва кой би ми го ровил. Предлагам да не спамим темата на човека. Просто не е тука мястото за избиване на комплекси :Р
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Някой ако е навит за 50 лв да пише, повече не мога да отделя, а и не искам кой знае какъв сложен сайт. :)
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Доколкото си спомням, скоро имаше оферта с подобен сайт за около 50 долара, което не е много над 50 лв. Принципно системата не ми се вижда кой знае колко сложна, така, че някой пък може да се навие да я напише и после да продава системата многократно или пък може желаещи да съберат пари и да поръчат системата на някоя фирма.

Варианти бол... :)
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

странно племе българина,още в началото на темата си предложих помощта БЕЗПЛАТНО .
Ама видиш ли страх го е да не му открадна домейна и хостинга,вярно човек като не знае се страхува,ама да кажеш,че не съм му обяснил.
Аз бях дотук с безвъзмездната си помощ,който иска нещо да си плаща.Аз нямам време за губене
Някой ако е навит за 50 лв да пише, повече не мога да отделя, а и не искам кой знае какъв сложен сайт. :)
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Не знам за 50лв. дали някой ще се навие дори дизайна да ти направи. :)
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Днес го почвам, до 2 дена предполагам ще е готов. После ще го пусна по 25-30 лева за продаване :) .
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Ако се интересуваш още от нещо подобно ми пиши на ЛС някакви контакти.Поздрави.
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Намерих човек с който направихме една сделка, до няколко дни ще е готов дизайна и сайта. Мерси :)
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Съчуствам на човека който ще работи с теб :lol:
Задълже да покажеш готовия сайт
Намерих човек с който направихме една сделка, до няколко дни ще е готов дизайна и сайта. Мерси :)
 
От: Търся човек за направата на сайт за картинки и гифчета

Най-добре на мен съчувствай, че този човек с който направихме сделката ми направи някаква страничка, без нищо, нито някое меню нито нищо вътре, която аз бих могъл да си направя и с WP, и в замяна на това му дадох една доста активна фейсбук страница с 10000 харесвания и то предварително, а "сайта" ми го направи след почти месец. Така че още търся някой желаещ да ми направи едно сайтче с Wordpress :D Така е, като си нов в нещо все гледат да те цакат ;)
 

Горе