Търся човек за направата на WP RSS плъгин

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Трябва ми някой, който да ми направи хубав RSS плъгин, който да взима готови статии от избрани зададени сайтове и да ги постава в Wordpress Сайт, като отдолу да се слага източник и линк към оригиналната статия.
Да взима снимките и подредбата на статиите.
Статиите трябва да са пълните до край, а не орязани.

Всичко това трябва да става автоматично и плъгина трябва да обхожда сайтовете примерно на всеки 5-10 минути.

** С предимство е ако плъгина има автоматично изтриване на Dublicate статиите. (Тоест две еднакви по смисъл статии, но от 2 разични сайта)
*** Както и въвеждане на категории за всеки RSS.

Трябва ми нещо като автоматичен блог. Само, че за Wordpress.

Пишете ми на ЛС с цена и срок.

Поздрави,
Симеон
 
Тоест не ти трябва RSS плъгин, а срапер. Ако е RSS просто ще взима каквото има във фиида, а там обикновено не е цялата статия. За да я извлечеш трябва да се скрапват самите сайтове, а не само техните фиидове.
 
От: Търся човек за направата на WP RSS плъгин

Има такива плъгини в кодеканион.
 
От: Търся човек за направата на WP RSS плъгин

Тоест не ти трябва RSS плъгин, а срапер. Ако е RSS просто ще взима каквото има във фиида, а там обикновено не е цялата статия. За да я извлечеш трябва да се скрапват самите сайтове, а не само техните фиидове.

Явно ми трябва Scraper да.

Има такива плъгини в кодеканион.

Нещо не си харесах тея дето са в нета. Има 1 вп робот, ли е къв е нз, намерих го nulled, ЗА ДА ГО ТЕСТВАМ преди да го купя, но нещо май не ме изкефи, или може версията нулед беше някъва бъгава нз.
 
От: Търся човек за направата на WP RSS плъгин

Пробвай ей това:
https://github.com/RuseHack2015/RuseSignal.com

Само трябва да смениш АПИ-тата със другите източници. По същия начин можеш да скрапнеш и картинките и дори да ги хотлинкнеш.

Никой няма да ти даде цена ако не дадеш сайтовете от които искаш да се скрапва. Защото има сайтове и САЙТОВЕ.

Това за "дублажа" просто го забрави освен ако нямаш "изкуствен интелект" който да бъде обучен че новината е една и съща само заглавието е различно и съдържанието също.
 

Горе