Търся човек за настройка на WORDPRESS тема

tsunami

New Member
Рейтинг - 87.5%
6   1   1
Здравейте, търся някой, който да ми настрои темата на WORDPRESS сайт, закупена от ThemeForest .... Моля за оферти на ЛС :)
 
От: Търся човек за настройка на WORDPRESS тема

EDIT: Все още се търси някой, който се оправя лесно с WordPress :)
 
Последно редактирано:
От: От: Търся човек за настройка на WORDPRESS тема

Имате ЛС. :)
 
От: Търся човек за настройка на WORDPRESS тема

Не Ви съветвам да работите с колегата.
Вчера се разбрахме аз да му настроя темата. Разговаряхме половин час по скайп, цената не го устройваше, свалих му я. уточнихме всичко и ми даде данни за сайта, но бяха грешни. Помолих го да ги провери, защото очевидно не мога да вляза. Пробвах да вляза още 10 минути - можеше нещо аз да съм сбъркал, но колегата не отговаряше. искаше още вечерта да стане, но аз му писах, че няма да стане, защото вече беше 11 часа . Продължи да не отговаря. Тази сутрин му пиша ще правим ли нещо, защото гледам, че е продължил да търси човек. Питах го какво не му е харесало, че се отказва, а той обясни, че отношението ми не е добро.
Вчера най-любезно му обясних всичко, изгуби ми половин час време, не ми отговаряше и ме мота до сутринта. След това най-великодушно ми каза, че нямало да ми губи времето и намерил друг за работата или нещо такова - можеше още вчера да го каже, нямам право да държа човек, който не иска да купи нещо.
Не съм употребил никаква обидна дума, нито съм казал нещо, което е извън нещата, свързани с работата. Само си спомням, че искаше да стане през Team Viewer, което няма как да се получи, защото не стоя вързан пред компютъра и да правя само едно нещо.
Останалите изводи можете да си правите сами.
 
От: Търся човек за настройка на WORDPRESS тема

Не Ви съветвам да работите с колегата.
...
Вчера най-любезно му обясних всичко, изгуби ми половин час време, не ми отговаряше и ме мота до сутринта. След това най-великодушно ми каза, че нямало да ми губи времето и намерил друг за работата или нещо такова - можеше още вчера да го каже, нямам право да държа човек, който не иска да купи нещо.
....


Не препоръчвам да работите с потребител cross. От 100 километра си личи, че единствено може да ти загуби времето, както беше и в моя случай. Предлага си "СЕО" услугите из темите, тъй като очевидно е гледал 2-3 клипа в ютуб и вече е решил че е достатъчно дорасъл за да си предлага ноу-хауто?!?! Аз па си търся страшен СЕО специалист и затова реших да се свържа с него. Изпратих му няколко лични съобщения с молби и молитви да ми изпрати нещо по което е работил преди да го наема. След неполучаване на отговор няколко пъти подред ми написа отговор, че е страшно затрупан с работа и няма време да се занимава с отговаряне на ЛС. Написах му, ако случайно намери някакво време в някоя от почивките си по време на работа - нещо от рода на 1-2 минутки, да ми напише над какво е работил. От тогава минаха 2-3 дни, но отговор все още няма. Не знам кое 7мо чувство ме кара да си мисля, че едва ли е имал работа със СЕО, освен тази да дрънка чутите глупости из форума.
С най-добри чувства, Михаил.

Ама каква ирония :D
 
От: От: Търся човек за настройка на WORDPRESS тема

Ама каква ирония :D
Аз на този му бях казал, че не съм заинтересован да работя с него, но той продължи да настоява. А tsunami просто спря да пише. На мен специално ми се налага да спра да пиша ако се е случило нещо около мен. Затова си помислих, че има защо да го чакам.
 
От: От: Търся човек за настройка на WORDPRESS тема

Аз на този му бях казал, че не съм заинтересован да работя с него, но той продължи да настоява. А tsunami просто спря да пише. На мен специално ми се налага да спра да пиша ако се е случило нещо около мен. Затова си помислих, че има защо да го чакам.

Абе палячо, няколко реда чат в скайп, ако са 30 минути разговор ОК, второ не само ти си много зает, може би затова не съм ти писал... Друго, след като задачата, която трябваше да се свърши беше само да се настроят ДЖАДЖИТЕ на WP сайта, личи си колко си балък и как грам не разбираш от тая система, за такава проста задача, много ясно ще искам през TeamViewer, остави че не те познавам, как да ти доверя сайта си още повече за такава елементарна задача, отделно че ми искаш да ти пратя и ПЛАТЕНАТА си тема?!? Моля ти се... ЗА цената ти сам ПИТА МНОГО ЛИ Е ? Ми стори ми се много, и въпреки това просто ти отговорих на въпроса и ти казах, че няма проблеми защото не обичам да се циганя, ти сам я смъкна, балък цялата работа я оправихме за 20 минути, без да пращам теми, без да давам достъп до сайта си.... ЗАТОВА НЕ РАБОТИХ С ТЕБЕ, ЩОТО ТЕ ВИДЯХ КЪВ ТОТАЛЕН СМЕШНИК И БАЛЪК СИ.... Аре със здраве
 

Горе