Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

vasetokb

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
работата е следната ... запознах се с жена, която има сайт, фейсбук група и профил през които се продават дрехите.Дрехите са по поръчка, тоест някоя жена дава снимка на някаква рокля и след това се ходи за платове и до шивачката да се изготви артикула.Понеже се занимавам с други неща и физически няма да успея сам да се занимавам.Цената е 2500, като половината от мен.Най-ниския приход е 700 лв, а най-високия около 2 000 за месец.Виждах извадките и си проведох няколко срещи с жената.
Като желанието ми е човека да е от София и да има на ден около 1-2-3 свободни часа. Всичко се дели, разходи, време, приходи.
Ако има заинтересовани ЛС.
Хубав ден !
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Аз нищо не разбрах:)
Тоест досетих се какво имаш в предвид, но като цяло офертата е неясна.
За какво са тези 2500 лв всъщност, нали дрехите се шият по поръчка или това цената на сайта и фейсбук страницата ли е или какво?
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Да, извинете изразил съм се неясно.
Това е цената за цялото ноу-хау + сайта, фейсбук страница и профила, както и контактите.
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Жената си продава печелившия бизнес така ли?
Защо го продава и ако прави 700-2000лв на месец цената не е ли ниска?
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

И аз ли нещо не схващам, но какво пречи на жената да си направи нова страница и да си придърпа клиентите?
Ставаш ли парттньор във фирмата на жената или?
Ако да - какъв дял?
Колко са другите партньори, т.е твоят дял какъв е? и нейният
предпоалгам 50 % е тя, 25 за теб 25 за човека, който търсите?

Какво се очаква да прави този човек, какво ти, и какво жената?
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Не се взима никакъв дял, а всичко !
Жената е с 2 деца и отделно има друга дейност.
Ами да затова не искам да изпускам възможността, защото печалбите са добри.
Другия човек ще прави същото като мен, ще сме равноправни във всичко.
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

А бе тия рокли без кройка как ще се шият ? Има примерно 20 модела, които се шият или ? Аз разбрах, че всякаква рокля може да се ушие.
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Мен кройката не ме притеснява притеснява ме след като търси съдружник един вид как ще се уредят отношенията между двамата или всичко ще е устна уговорка?
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Ами до сега вече около година си работя и шивачките са много добри.Просто им се носят платовете и снимки на модела, другото е тяхна работа.Моделите са доста добри и на високо качество.
Без устни уговорки, задължително договор за да са спокойни 2-те страни.
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Аз имам интерес, но понеже почти нищо не разбрах, моля да ми пишете лично съобщение, на което да обясните по ясно и структурирано за какво става въпрос.
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Казваш че си се запознал с жената и не искаш да изпускаш възможността, което говори за близко във времето действие, а след това казваш че си работил с нея от около година?!
След като има такава печалба, коя шивачка не би си наела човек да й купува платовете?! А накрая и двама човека да го правят!
Струва ми се че някой иска да изкара едни бързи 1200лв. :)
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Казваш че си се запознал с жената и не искаш да изпускаш възможността, което говори за близко във времето действие, а след това казваш че си работил с нея от около година?!
След като има такава печалба, коя шивачка не би си наела човек да й купува платовете?! А накрая и двама човека да го правят!
Струва ми се че някой иска да изкара едни бързи 1200лв. :)

Добър коментар, Колега! Защо ли покрива и моето мнение... :D
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Къде казах, че съм работил година с жената, просто в бързината съм написал "работя" вместо работи.
Познавам я от има няма 2-3 седмици.
Също така цената е такава, защото не се стои само пред монитора, а трябва да се отдели време в избирането на плата и носенето до шивача.
uniqato не ти разбрах въпроса за - След като има такава печалба, коя шивачка не би си наела човек да й купува платовете?! -
За какво купуване говориш ?
Казва Ви как стоят нещата :
Някое момиче дава снимка на определен артикул след това се отива за платове и до шивачката вече с платовете и снимката.
Кое не разбрахте по-точно ?
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Само при наистина сериозен интерес пращам, дори държа на лична среща.
А по повод коментарите за "бързите 1200лв." мога да помоля хората от които взех разни неща от този форум да дадат мнение дали съм коректен или не.
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Съжалявам, просто така изглежда! Не се разбира защо тази жена ще има нужда от някой, който да й носи платовете?! А и все пак, ако ще се занимаваш с това, не трябва ли да имаш някакво понятие?
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

И аз се извинявам ... просто днес пиша супер много неща и много бързам, явно от бързината е дошла грешката.Просто трябва да се знаят платовете, основните 10-тина вида, в магазините си има консултанти.
 
От: Търся човек за онлайн бизнес с дрехи !

Само при наистина сериозен интерес пращам, дори държа на лична среща.
А по повод коментарите за "бързите 1200лв." мога да помоля хората от които взех разни неща от този форум да дадат мнение дали съм коректен или не.

Колега, никой не твърди директно, че си некоректен или измамник, но съгласи се, че вече не само форумите гъмжат от всякакви ментета, но и по улиците е пълно с тях.
Второ, никой не продава печеливш бизнес току-така. Трето, темата ти е малко объркана и на моменти не се разбира нищо... После, появяваш се ти и търсиш съдружник, като обещаваш големите пари, и пр.
Какво като жената има две деца, сайт, ФС, Профил и т.н. ?! То всеки един от нас има сайтове, ФС, профили, деца и пр. , това не е критерий за успешен бизнес...
На мен все още ми звънят по телефона, с разни предложения за успешен бизнес на лагери, шини, платове ... и всякакви други измамни трикове.
Просто имам усещането, че някой иска да вземе НЕ 1200 бързи лева а 2500 лв. , но ти си знаеш най-добре! Все пак ти желая Приятна вечер и Успех!
 

Горе