Търся човек за оптимизация на сайт

Търся човек за оптимизация на сайт.Искам да излиза на по предни позиции в гугъл. Имам и валчер за гугъл реклама.Домейна е стар от 2005, но сайта е нов-правен е на уордпрес.Ако някой може да се справи да ми пише на личен.Става дума за

http://kristalhotel-bg.com/
Очаквам вашите предложения.
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Още със сайта си и изображенията вътре или ще отблъснете хората или ще ги накарате да се зачудят "тия дали изобщо бачкат или са затворили още 2005" :)
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Както написах на лично, аз мога да се заема с оптимизацията на сайта и листинг, като сайта със сигурност ще бъде изцяло преработен от мен с нов изглед и съдържание, даже предпочитам и да се хоства при мен. Но услугата няма да струва 20 лв на месец за съжаление.. :)
Поздрави!
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Хостинга и домейна са платени, ако някой има конкретна оферта-мога да направя това и това и то да струва толкова, нека ми пише.Сайта може да се преработи, ако на някой му се занимава :)
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Бих ви посъветвал да се включите в големите портали за къщи за гости, примерно този http://www.bgvakancia.com/
Моята клиентка,на която снимах къща за гости си вдигна доста посещаемостта на вилата, като си направи добри снимки и добро представяне в портала. А има и още няколко такива портали
Да се борите самостоятелно за класиране е загуба на време и пари .
Наблегнете на хубавите снимки и добро представяне
Успех!
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Изпратих оферта и аз, поздрави
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Дайте да ви направя един хубав сайт, а после мислете за оптимизацията - с този сайт само отблъсквате посетителите.
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Младеж пише се хиени.

Сега за Триград, човека явно не осъзнава, че як сайт на няколко езика може да му направи бизнеса. Снимките в тоя сайт не са много добри, галерията не работи. Като цяло не е проблема толкова дизайна, колкото самото съдържание.

Колегата Беджев е прав и за снимките и за и за каталозите, много бизнес може да дойде от там, но не сте прави за едно. Може да се направи лонгтейл оптимизация и ще си излиза сайта напред.
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

И аз бих искал да получа оферта за оптимизация на сайта ми в подписа на л.с.

Благодаря

И
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Хостинга и домейна са платени, ако някой има конкретна оферта-мога да направя това и това и то да струва толкова, нека ми пише.Сайта може да се преработи, ако на някой му се занимава :)

Определено трябва да промените изгледа на сайта и снимките.
Опаковката продава - във вашия случай това са качествени снимки, които грабват погледа в един добре оптимизиран и галещ окото сайт.
Лично аз като потребител бих ударила хикса, след като не мога да разгледам една цялостна галерия с "големи" снимки.

Пишете ми на ЛС.
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Здравейте и аз искам да получа оферта за оптимизация на сайта ми.

Поздрави
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Съвет от мен - не се занимавайте с "програмисти", извинявам се инсталатори на темплейти, като cross и др. Хубав ден!
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Аз също имам сайт, дайте ми оферта за регистрация в 100 сайта примерно.
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Донякъде cross е прав мисля дори една безплатна wp или osclass тема би била по привлекателна от тази в момента. Но за дизайна може да говорите с по запознатите аз само ги дооформям още.
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

ArtBean Някои хора не могат да си позволят услугите на мастери като cloxy или подобни и търсят по-евтини варианти.
 
От: Търся човек за оптимизация на сайт

Здравейте, да споделя и моите цени и какво включват - http://webtech.bg/seo/

Гаранциите ги предлагам, защото по този начин аз поемам риска и клиента залага на сигурно. Ясно е, че в SEO 100% гаранция за успех няма.

Поздрави
 

Горе