Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

bormanbg

Active Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Здравейте,

Търся човек за писане и публикуване на обяви на български език - в дългосрочен план, минимум за 7-8 месеца, а ако всичко е ок - и за година-две-три...

Необходими са ми 10-12 обяви дневно, средно 300-400 месечно.

Идеята е следната:
Изпращам на мейл/скайп препратка/линкове към 4-5 страници от сайт(ове) за които ще се публикуват обяви за следващите (примерно) две седмици или 20-тина дни, правите си по един текст в спин формат за всяка от страниците (една обява да излезе 50-60 думи чисто), и през следващите 20 дни се публикуват само обяви за тези 4-5 линка- примерно по 3-4 обяви на ден за всеки линк, в различни сайтове, за всяка препратка.
В обявите естествено трябва да има линк към страницата за която се отнася обявата и обявата естествено да е тематична на линка/страницата
icon_smile.gif.pagespeed.ce.2jpBGzKN4N.gif
Ако пък в линка има и бранд, добре ще е и той да присъства в обявата (ако има бранд, аз заедно с линка ще напиша и бранда).

Тоест - изпращам примерно за седмицата 4 линка, правите си 4 спиннати текста, и започвате:
ден първи - изпращате в "сайт за обяви 1" по една спинната обява за четирите линка, в "сайт за обяви 2" отново по една спинната обява също за четирите линка...и така примерно до "сайт за обяви 5";
ден втори - същото като при "ден първи", но вече за "сайт за обяви 6", "7", "8", "9";
ден трети] - същото, но за "сайт за обяви 10", "11".....
и така нататък - в 4-5 сайта за обяви дневно, по 3-4 обяви във всеки сайт, докато изпратя след 10-15-20 дни новите линкове.

За целта ще трябва да направите регистрации в 40-50 сайта (с някакви смислени имена и смислено потребителско име, да НЕ е нещо от рода на "kiko112"
icon_smile.gif.pagespeed.ce.2jpBGzKN4N.gif
) Ще дам мейл, с който да направите регистрациите и ще Ви дам паролата му. Мейл аз искам да дам, защото след време евентуално да се променя нещо по профилите и така...или пък вие си направете мейл, но ми изпратете паролата му, все тая...

Относно сайтовете за обяви: Вие предложете сайтове, и аз ще попрегледам някои и така ще направим един общ списък. Като може на 2-3 месеца (ако се разберем за дългосрочна съвместна дейност) да променяме по 4-5-6 сайта от списъка.

Относно плащането: Вие предложете цена. (Примерно за цена на обява, защото аз може да съм пуснал 5 линка за цял месец, а Вие може да публикувате 200 обяви, може да публикувате и 400 обяви за месеца, според зависи колко Ви се работи, и поради тази причина цена от рода на "80, 100, 200лв. на месец" просто няма как да се приеме.) Относно начина на плащане - в ePay, PayPal, Payza - както кажете - може и на десет дни, може и при изпращане на отчета за публикуваните обяви със старите линкове и преди изпращането на новите линкове...

Относно отчета: Ще е необходимо всяка една публикувана обява да и копвате линка в един екселски файл (примерно) в който да пишете за дата "от", след това линкове, линкове, линкове и дата "до" и когато поискате плащане, да ми пращате файла по мейл, да изчакате 1 до макс.2 дни да проверя дали все пак някои линкове не се повтарят случайно от предишен период (поне в началото първия-втория месец ще попреглеждам поне отгоре-отгоре файла) и така...

Ако имате конкретни въпроси, пишете на лично и когато видя и ми е възможно, ще отговоря.
Моля, НЕ спамете в темата!
icon_smile.gif.pagespeed.ce.2jpBGzKN4N.gif
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Ти ли ще даваш основния текст на обявата, който да се прекара през спин или и текста на обявата ще се пише от човека, който приеме работата. Пиши ми на лично горе долу колко си готов да заплащаш. :)
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Ти ли ще даваш основния текст на обявата, който да се прекара през спин или и текста на обявата ще се пише от човека, който приеме работата. Пиши ми на лично горе долу колко си готов да заплащаш. :)

Аз давам само линковете (по-горе го пише), а ако се наложи някой задължителен атрибут понякога към някой от линковете (като адрес и телефони например), ще го дам заедно с линка.
Относно плащането, досега получих 5-6 лични съобщения по тази тема, но защо всеки един първо пита "колко ще плащаш"? Нима не виждате в текста ми какво пише:
Относно плащането: Вие предложете цена.
Сметнете си колко време ще Ви отиде за написване на текста в подходящия формат, за да излезе накрая "чисто" 40-50-60 думи, сметнете си и колко време Ви отнема дневно публикуването на 12-15-20 обяви и така...просто предложете цена за обява 1 брой...
Да ме извинят потребителите с 2-3-4 поста, които ми писаха лично, но нямам намерение да им отговарям на единствените 2 думи в съобщението им: "Колко плащаш?" !
 
Re: От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

За това, което искаш по-малко от 1500 лв на месец не мога да ти предложа.
Ако някой ти даде по-добра цена, вземи него, но при толкова монотонна работа, едва ли ще се задържи дълго.
Ако си сериозен ще разбереш какво ти казвам.
Освен това в БГ има < 20 смислени сайта за обяви.... та не съм сигурен как искаш 40 регистрации.
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

какво представляват линковете, обявите на каква тема ще е текста.
 
От: Re: От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

За това, което искаш по-малко от 1500 лв на месец не мога да ти предложа.
Ако някой ти даде по-добра цена, вземи него, но при толкова монотонна работа, едва ли ще се задържи дълго.
Ако си сериозен ще разбереш какво ти казвам.
Освен това в БГ има < 20 смислени сайта за обяви.... та не съм сигурен как искаш 40 регистрации.

Еее, значи с теб няма как да работим :)

Освен, че цената ти е в пъти, ама десетки пъти завишена (1500 лв. / 400 обяви спиннати = 3.75 лв. за обява :shock: ). Явно покрай скриптовете ти за автоматизации си станал голям спец по обявите, вдигнал си си много високо летвата (нищо лошо), и не мога да те наема - не мога да си го позволя за такъв род дейност, а и не виждам смисъл да давам за нещо 1500 лв., след като една обява такава върви от 0.20 до 0,40 лв., не виждам какво различно можеш да предложиш за тези пари :)

Ако някой ти "върже" на такава цена - пожелавам ти с кеф да си харчиш парите! ...въпреки, че от моите наблюдения - "Богат глупав няма!" :beer:

*Между другото, работих с двама човека доста дълго с обявите (с единия 5 месеца, с другия приблизително 1 година и 2-3 месеца), но и при двамата имаше наистина основателни причини да си освободят това време...
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

какво представляват линковете, обявите на каква тема ще е текста.

Линковете са или страници от сайтове, или препратки към статии...

Текста - ами различен...повечето (80%) е на тема за врати, кухни, обзавеждане - общи приказки. То в самите линкове ще си се съдържа и информацията за текста - по подразбиране и преразказ :)
 
Re: От: Re: От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Еее, значи с теб няма как да работим :)

Освен, че цената ти е в пъти, ама десетки пъти завишена (1500 лв. / 400 обяви спиннати = 3.75 лв. за обява :shock: ). Явно покрай скриптовете ти за автоматизации си станал голям спец по обявите, вдигнал си си много високо летвата (нищо лошо), и не мога да те наема - не мога да си го позволя за такъв род дейност, а и не виждам смисъл да давам за нещо 1500 лв., след като една обява такава върви от 0.20 до 0,40 лв., не виждам какво различно можеш да предложиш за тези пари :)

Ако някой ти "върже" на такава цена - пожелавам ти с кеф да си харчиш парите! ...въпреки, че от моите наблюдения - "Богат глупав няма!" :beer:

*Между другото, работих с двама човека доста дълго с обявите (с единия 5 месеца, с другия приблизително 1 година и 2-3 месеца), но и при двамата имаше наистина основателни причини да си освободят това време...

Е успех тогава.
Сигурен съм, че за 30 ст на обява (120 лв/месец) ще си намериш човек.
Всъщност този род дейност е брандинг/реклама доста повече от 'просто обяви'
 
От: Re: От: Re: От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Всъщност този род дейност е брандинг/реклама доста повече от 'просто обяви'

Знам, благодаря!

...все пак не всички подробности относно структурирането на текста на обявите трябва да разяснявам в общодостъпния си пост, нали?! :)
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Добър ден! Обявата валидна ли е все още? Ако е валидна, в такъв случай аз изявявам желание.
 
От: Търся човек за писане и публикуване на обяви - дългосрочно

Здравейте! Аз също проявявам интерес, ако все още е валидна обявата.
 

Горе