Търся човек за писане и уникализиране на статии

muteki

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Търся човек за писане и пренаписване/уникализиране на статии на български. Пренаписаните статии трябва да са различни от т. нар. спиннати статии, т.е. не просто да се сменят синонимите, а изречението/абзаца да е построено по друг начин.

Темата е модна и по-точно ревюта на колекции обувки, чанти и бански.

Най-важните умения за мен са:
- темата да е приятна за вас - защото темата е еднотипна и мотивацията лесно се губи;
- да имате богато въображение - защото трябва да можете опишете дадена чанта/бански/колекция въз основа на снимки, не е нужно да търсите инфо в интернет, така или иначе ревютата са оскъдни или са под формата на изображения;
- да имате богат речник - това се отнася повече за уникализирането, но също така и за звученето и стилът на статията;
- коректност - няма да обяснявам защо е важна, от моя страна ще я имате, очаквам и от ваша страна същото.
- желание за дългосрочна работа;

Желаещите да ми изпратят следното:
- цени за писане на статии от 300/400/500 думи;
- цени за уникализиране на статии от 300/400/500 думи;
- пакетни цени за брой статии от посочените горе брой думи - това е по желание!
- ако можете да се справите с по-горе описаните неща и на aнглийски ми изпратете отделни цени - това е по желание!
- минимална сума, за която бихте писали на месец или минимален брой статии - ако имате подобно изискване;

По отношение на последното за момента бюджета не е висок и затова го включвам. Предвиждам до 30 статии на месец, определено търся по ниска цена, затова включвам и цената за 300 думи. За интересуващите се ще кажа, че от август месец няма да поръчвам по-малки статии от 500 думи и броят им ще е много повече. Предпочитам човек, който желае дългосрочен ангажимент.

Пишете ми на лично или на мейл: [email protected]
 
От: Търся човек за писане и уникализиране на статии

Заинтересован съм от предложението. Не мога да пращам лични съобщения, но работя по въпроса. =)
 
Re: От: Търся човек за писане и уникализиране на статии

Заинтересован съм от предложението. Не мога да пращам лични съобщения, но работя по въпроса. =)

"работя по въпроса"? - авторът е оставил мейл, какво има да работиш по въпроса? ако изцвъкаш десет съобщения едно след друго най-много някой да ти начерви репичката
 
От: Търся човек за писане и уникализиране на статии

:lol: мче работи човека, нали трябва да се "намира у работа" сега и хлебеца му искаш ма вземеш, гаден капиталист
 

Горе