Търся човек за писане на заобикалящ текст около анкори (EN и BG)

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

Търся човек с въображение за следната задачка. Аз ще дам списък с готови анкър тексове (текстове на линкове), които искам да бъдат заобиколени с до 100 символа текст, в това число и интервалите, около всеки от тях. Текстовете около всеки анкър трябва да са универсални, т.е. да пасват на всякакъв тип тематика. Давам пример. Да приемем, че списъка започва със следните няколко често срещани думи (в случая на английски език):

click here

visit this site
read this
... и т.н.

От човека ще искам да заобиколи тези готови анкъри с текст по негова преценка, който да е подходящ във всички случаи, независимо от тематиката на сайтовете, където ще ползвам списъка с анкъри. Ето пример как очаквам да се заобиколят тези 3 примерни анкъра с текст:

If you want to read more about this topic click here. More info on the subject is written there.
Please, come and visit this site and you won't be disappointed. Fresh information on the topic.
If you want to be well informed read this web page. More details on the topic are given there.

За всеки анкър трябва да се измисли подходящ, универсално звучащ текст до 100 символа с интервалите. За предпочитане е в повечето случаи анкър текста да не е нито в самото начало на изречението, нито в края му, а да е някъде по средата. От кандидата ще се изисква само фантазия и малко опит в писането. Разбира се и познания по английски език, защото изреченията, макар и кратки, трябва да звучат добре, да са написани правилно!

За начало ще дам списък с около 200 анкъра на английски език, които вие ще трябва да обградите с подходящ, универсален текст.

Плащам с Пейпал, а цената ще я договорим на ЛС. Очаквам офертите ви.
 
От: Търся човек за писане на заобикалящ текст около анкори (EN и BG)

Защо не го автоматизираш?

If you want to read more {about this topic|details on the topic|information regarding this topic} click here.
 
От: Търся човек за писане на заобикалящ текст около анкори (EN и BG)

Благодаря за предложението, но списъка е дълъг, а и искам ръчно написан текст около всеки анкър, за да се намалят дублажите и да изглежда по-натурално всичко.
 
От: Търся човек за писане на заобикалящ текст около анкори (EN и BG)

Точно автоматизацията ще ти намали дублажите. Или смяташ, че някой ще тръгне да ти брои кой израз колко пъти се повтаря и да следи различните изрази да се употребяват с еднаква честота?
 
От: Търся човек за писане на заобикалящ текст около анкори (EN и BG)

Добре, ако имаш конкретно предложение и можеш да си ми полезен в случая ми пиши на ЛС или по скайп, за да се разберем.
 
От: Търся човек за писане на заобикалящ текст около анкори (EN и BG)

Още търся човек за английските анкъри, ако някой има интерес да ми пише :)
 

Горе