Търся човек за писане на обяви за Ebay

ggushterov

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Търся човек за писане на обяви за Ebay. Ще се продават дамски дрехи (рокли, поли, гащеризони и т.н.) Давам снимка и искам някой да напише обявата по снимката, като трябва да е подходяща за използване в Ebay т.е. обявата да е на Английски език, подходящо заглавие, подходящо съдържание описващо стоката и т.н. Като за начало имам 30 обяви за съставяне, но ще има още във времето.
Просто аз нямам време да седна и да съставям обяви, тъй като имам друга работа а вечер съм доста изморен и не ми се занимава. За това и съм готов да си платя за услугата :)

Плащам 5лв/обява
За връзка тук на лично съобщение.
 
От: Търся човек за писане на обяви за Ebay

Извинявам се, че пиша в чужда тема, но нека този човек да се свърже и с мен.Предлагам същите условия.Благодаря!
 
От: Търся човек за писане на обяви за Ebay

Здравейте, ако още търсите човек, моля да се свържете с мен! :)
 
Моля и на мен да ми пишат с оферти за писане на обяви в ибей по изпратена от мен снимка. Ще се продават всякакви артикули, но е абсурдно 5 лв. на обява да платя. Също така обявата трябва да е написана по начин, по който се пишат обяви точно там.
 
От: Търся човек за писане на обяви за Ebay

Не мога да пиша лични съобщения, затова пиша тук. Занимавал съм се с дропшипинг и имам опит в писането на обяви. Ако имате нужда от човек, аз съм на разположение :)
 
Последно редактирано:
От: От: Търся човек за писане на обяви за Ebay

Моля и на мен да ми пишат с оферти за писане на обяви в ибей по изпратена от мен снимка ако някои има интерес тел. 0898 50 78 62
 
От: Търся човек за писане на обяви за Ebay

Ако скоро ви трябва отново човек,свържете се с мен на скайп-utopia_riddle
 
От: Търся човек за писане на обяви за Ebay

Здравейте!
Ако все още ви трябва човек, може да се свържете с мен.
Skype: ilina_kostova
Поздрави,
Илина Костова
 

Горе