Търся човек за писане на статии (30-60 статии)

Zu.ly

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

Търся човек за написването на 30-60 качествени, уникални (като съдържание) статии на следните теми:

правила за поведение, стил, етикет, протокол, поведение в обществото, начин на живот (lifestyle), и пр.

Предпочитани са статии от рода на "5 неща, които да...", "10 неща, които да НЕ..." и т.н.

Статиите трябва да са между 500-700 думи, като трябва да са граматически, пунктоационно и стилистично на добро ниво!

Ще се радвам да получа цена на пакет за 30 статии и цена за пакет на 60 статии, както и линк към портфолио и примерни статии написани от Вас.

Благодаря предварително!
 
От: Търся човек за писане на статии (30-60 статии)

Здравейте!
Предлагам изготвяне на уникални по своето естество статии на разнообразни тематики. Цените са конкурентни, сроковете кратки.
За контакт с мен оставям skype: keiti821.
При интерес от ваша страна мога да ви пусна примерна статия от изброените от вас теми и/или линк към сайтове, където са публикувани.
 
От: Търся човек за писане на статии (30-60 статии)

Проявявам интерес към предложението
 
От: Търся човек за писане на статии (30-60 статии)

Също проявявам интерес и имам добро портфолио, от което мога да Ви пратя семпли, но ми е важно какви срокове желаете - по празниците ще бъда зает. При интерес ми пишете ЛС.
 
От: Търся човек за писане на статии (30-60 статии)

Предлагам си услугите за статиите, имам готово портфолио със статии, средно 700 думи. Пиша единствено авторски, но ако се наложи ще пренаписвам и превеждам. Владея превод на български от английски перфектно. Страстни" теми са ми маркетинг,бизнес, how-to, фитнес, спорт, история, принципи на мултимедийни презентации. Умея да пиша и други,разбира се. Времето за изработка зависи от темата, но като цяло работя с добри темпове и качествено:)
Поздрави!

За контакти-

Skype:
necriss-rednex
 
От: Търся човек за писане на статии (30-60 статии)

Заинтересован съм от предложението, мога да ви пратя демо статии.Скайп - thebestchater.
 
От: Търся човек за писане на статии (30-60 статии)

Колеги, може би не обърнахте внимание, но темата е била от АВГУСТ месец, а сега наближава Коледа ;) Едва ли има смисъл да кандидатствате за тази обява... но пък се радвам - видях още няколко активни автора, които ще имам предвид, когато не след дълго ми потрябва на мен :)
 
От: Търся човек за писане на статии (30-60 статии)

Здравейте,
заинтересована съм от офертата Ви и ако тя все още е актуална Ви изпращам моето предложение.
Занимавам се с писане на статии от доста време. Имам собствен блог, в който публикувам мои статии: Тъй като съм нова тук не ми позволява да поствам линкове и мейли.Давам ви мейла си така:elisaveta.sirakova(at)mail.com,за да публикува поста.На мейла ще ви дам линк на блога и мои публикации за медии. Мога да пиша статии на всякакви теми. Предлагам 5 лв. за 500 думи,ако предложението Ви допада очаквам отговор на имейла.
 
От: Търся човек за писане на статии (30-60 статии)

Моля и мен да ме имате предвид.
Използвам ЛС, скайп - също - polia_l
 

Горе