Търся човек за писане на статии

От: Търся човек за писане на статии

Дай цена де, може и да не искам да си пишем като я обявиш :)
 
От: Търся човек за писане на статии

Може би става въпрос за 1000 неденоминирани лева.
 
От: Търся човек за писане на статии

На какъв език трябва да бъдат статиите, колко думи, на какви теми и какво е заплащането?
 
От: Търся човек за писане на статии

Не отговори на въпроса, срам ли те е?

Писал съм, който има интерес да пише на л.с. или в скайп!!!
Кое не разбра?
Нямам фиксирана цена! Оставям да автора да си определи цена и тя не е най-важна като цяло!
Важно е качеството!!!
 
От: Търся човек за писане на статии

Колеги, не мисля, че сега постъпвате адекватно в случая. Човекът е дал съвсем нормална обява и аз дори проявих интерес. Писах му и с едно ЛС се разбрахме, а и ценовата оферта, която му предложих е съвсем адекватна и мога да ви уверя, че не е един лев за статия. В jobs-а да не би при всичките обяви за работа да е посочено възнаграждение?

P.S. Съгласна съм, че и тук можеше да се спомене темата и други такива подробности, но не смятам това за пречка, имайки предвид че не е трудно да се напише едно ЛС и да се поиска повече информация за работата.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за писане на статии

За момента съм намерил човек за писане на статиите!
Ако отново търся ще пиша в темата!
Благодаря на всички, които проявиха интерес и ми писаха!
 
От: Търся човек за писане на статии

Здравейте, аз също търся някой да напише PR статия около 1000думи, става въпрос за механа- туристически комлекс. Не съм запозната с цени, а и мисля, че всеки сам определя цената на своя труд. Ще чакам вашите предложения на лични или тук както прецените. Срокът е до края на тази година.
 
От: Търся човек за писане на статии

Здравейте, интерсувам се от предложението за PR-статията. Нов потребител съм и все още не мога да изпращам ЛС, затова най-учтиво Ви моля да ми пишете и да уточним в какъв срок очаквате материала, също така да ми дадете информация за комплекса и ако имате специфични изисквания!

Поздрави,
 
От: Търся човек за писане на статии

Здравейте, интерсувам се от предложението за PR-статията. Нов потребител съм и все още не мога да изпращам ЛС, затова най-учтиво Ви моля да ми пишете и да уточним в какъв срок очаквате материала, също така да ми дадете информация за комплекса и ако имате специфични изисквания!

Поздрави,

Има да чакаш лс за тема на повече от година...
 
От: Търся човек за писане на статии

Здравейте, интерсувам се от предложението за PR-статията. Нов потребител съм и все още не мога да изпращам ЛС, затова най-учтиво Ви моля да ми пишете и да уточним в какъв срок очаквате материала, също така да ми дадете информация за комплекса и ако имате специфични изисквания!

Поздрави,

Не, че нещо, но случайно не ти ли прави впечатление, че темата е от миналата година и вероятно автора отдавна си е намерил човек, който отдавна е свършил работата?
 
От: Търся човек за писане на статии

Здравейте колеги,

Отново търся човек, ако има желаещи да пишат в skype : dragoev_m ! :)
 
От: Търся човек за писане на статии

Здравейте! Писах Ви в skype.
 
От: Търся човек за писане на статии

Здравейте! Имам опит в писането на статии и мисля, че мога да бъда полезна. Писах Ви в Skype. : )
 
От: Търся човек за писане на статии

Здравейте, попаднах на предложението Ви за писане на статии и ако все още не сте намерили човек изявявам желание да се включа! Писах Ви и в Sкype :)
 

Горе