Търся човек за писане статии и добавянето им по артикъл директории по мой списък

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

Имам нужда от писане на статии с висок процент на уникалност (над 90%, проверка с Адвего), по около 500 думи на статия, които да бъдат след това и добавяни по артикъл директории. Аз ще предоставя списъка, както и тематиката на всяка от статиите. Изискванията, освен за висока степен на уникалност, са и за грамотно писане. Предимство давам на хора, с които съм работил и преди, както и на такива, които имат опит с такъв тип услуга и могат да представят портфолио.

Плащам през PayPal на успешно добавена статия. Първо ще направим бърз тест с 2-3 написани статии, които ще добавим.

Цена по договаряне. Вероятност за дългосрочна работа, ако остана доволен от човека.

За оферти - на ЛС.

Благодаря!
 
От: Търся човек за писане статии и добавянето им по артикъл директории по мой списък

На какъв език трябва да са статиите?
 
От: Търся човек за писане статии и добавянето им по артикъл директории по мой списък

На български.
 
От: Търся човек за писане статии и добавянето им по артикъл директории по мой списък

Плащам през PayPal на успешно добавена статия. Първо ще направим бърз тест с 2-3 написани статии, които ще добавим.

Не ми е съвсем ясно. Всеки кандидат ще трябва да Ви напише по 2-3 безплатни статии, с които да го "тествате" ли?
 
От: Търся човек за писане статии и добавянето им по артикъл директории по мой списък

по-скоро ще ти плати 2-3 и ако е доволен ще работите дългосрочно
 
От: Търся човек за писане статии и добавянето им по артикъл директории по мой списък

по-скоро ще ти плати 2-3 и ако е доволен ще работите дългосрочно

Мерси, това исках да знам. Защото другото ми се е случвало.
 
От: Търся човек за писане статии и добавянето им по артикъл директории по мой списък

Дай малко примерни теми, за да преценя дали да кандидатствам за работата.
 
От: Търся човек за писане статии и добавянето им по артикъл директории по мой списък

Засега си намерих човек, мерси за интереса. Ако темата е актуална отново, ще пиша пак. Успех на всички!
 

Горе