Търся човек за поддръжка на фейсбук страници

Kr.Martinov

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Трябва ми поддръжка - по една публикация на ден поне на страница, събиране на лайкове на страниците, и общо взето нормалната поддръжка. Понякога ще има организиране на игри с потребителите.
Очаквам предложения и коментари на ЛС. Говоря за постоянен абонамент с първоначален тест период от 3 месеца.
 
От: Търся човек за поддръжка на фейсбук страници

Здравейте. Аз бих могъл да поема ангажимент към поддръжка на фейсбук страницата ви. При проявен интерес относно моята работа можете да погледнете страниците, които управлявам в момента.
Българска конфедерация по кикбокс и муай тай, СК ЕОКИЛ, МК ВОКИЛ, Lili Nails
Разполагам с достатъчно време и перфектно мобилно устройство, чрез което и в движение извършвам доста дейности, за да не пропускам някои важни събития за отразяване, публикуване на снимки и др.
Казвам се Галин Димов. Телефон за връзка с мен - 0898524349, фейсбук за контакт : Галин Димов
 
От: Търся човек за поддръжка на фейсбук страници

Здравейте,
Занимавам се професионално с поддръжка на Фейсбук страници от няколко години, като работя с големи клиенти от България и чужбина. Моля за повече информация, както и за да Ви покажа нагледно работата си, да ми изпратите лично съобщение, тъй като аз нямам права за това - все още нямам достатъчно постове във форума.
Благодаря предварително!
Поздрави!
 
От: Търся човек за поддръжка на фейсбук страници

Намери ли се човек или и аз не е късно да си предложа услугите?
 
От: Търся човек за поддръжка на фейсбук страници

Аз също се интересувам, дали е намерен човек или да си предлагам и аз фейсбук уменията ?
 
От: Търся човек за поддръжка на фейсбук страници

Здравейте,
първо се извинявам на колегата, че използвам неговата обява но все още нямам право да пусна собствена такава.
Търся дългосрочна поддръжка на фейсбук страница.
За връзка:
email: mitakat1(кльомба)gmail.com

Благодаря предварително!
 
От: Търся човек за поддръжка на фейсбук страници

Видях, че доста хора предлагат услугата си в подръжките, ако може да ми направят оферта на ЛС и да покажат нещо, което смятат за постигнати резултати! Аз също съм се занимавал сериозно с фейсбук и страници, но за момента нито имам желание нито време за това ми трябват оферти над които да мисля!
 

Горе