Търся човек за помощ в OpenCart

ivelin123

Active Member
Здравейте, търся човек който да оправи един проблем с писането на описания в opencart. Когато пиша дадено описание винаги ми излиза различно, без причина текста става удебелен, правя дадени за шрифт и накрая излиза съвсем различно. Предполагам, че нещо по кода трябва да се оправи. Също ако може и да ъпдейтнем версията на opencart :)
 
Привет, версия на OC?
Най-вече от едитора идва проблема.

Поздрави,
Станимир И
 
Благодаря, инсталирах го, но не се запазва шрифта отново.
 
Някакви идеи ? :)
 
Привет, зависи от темата доста, може да има куп причини, принципно проблема се оправя с модула по-горе. Вече ако не стане, редно е да намерите човек да погледне по-сериозно на проблема и да го реши лично.

Поздрави,
Станимир И
 
Привет, зависи от темата доста, може да има куп причини, принципно проблема се оправя с модула по-горе. Вече ако не стане, редно е да намерите човек да погледне по-сериозно на проблема и да го реши лично.

Поздрави,
Станимир И
Здравейте г-н @ivelin123,

Ако търсите човек за проблем/помощ с OpenCart, НЕ препоръчвам този - @Станимир И.

Считам, че по-полезни биха били колегите - @Noke, @ReminD, @Sky

Поздрави,
Таксиджията
 
Здравейте г-н @ivelin123,

Ако търсите човек за проблем/помощ с OpenCart, НЕ препоръчвам този - @Станимир И.

Считам, че по-полезни биха били колегите - @Noke, @ReminD, @Sky

Поздрави,
Таксиджията

Привет, мисля че никога не съм работил с Вас, бихте ли показали доказателство и фактури с моята фирма и кой проект не е бил изпълнен, че имате редовно атаки срещу мен? Ако съм взел ваш клиент, аз нямам вина за това, моля да спрете да ме нападате публично.

Поздрави,
Станимир И
 
Привет, мисля че никога не съм работил с Вас, бихте ли показали доказателство и фактури с моята фирма и кой проект не е бил изпълнен, че имате редовно атаку срещу мен? Ако съм взел ваш клиент, аз нямам вина за това, моля да спрете да ме нападате публично.

Поздрави,
Станимир И
Привет г-н @Станимир И,

Ако на сайта Ви имаше данни за фирма (https://www.echelp.net/), щях да мога да отговоря на въпроса Ви.

За жалост, Вие оперирате нелегално и във всеки един момент може да регистрирате нова фирма, казвайки, че нямате нищо общо с предната.

Когато на сайта Ви се появи изискуемата информация по закон, тогава ще спра да НЕ Ви препоръчвам. Но докато работите така на "сиво" без портфолио и без никаква контактна информация на сайта - дружество, ЕИК, адрес, ще давам съвет на хората да Ви избягват. Също, когато се появи един клиент да каже една добра дума за Вас тук, също ще помисля много сериозно дали да преустановя така наречените от Вас "атаки".

П.П.: Държа да уточня, че аз НЕ предлагам услуги, подобни на Вашите и съответно не сме конкуренция. Не Ви "нападам" поради тази причина.

Поздрави,
Таксиджията
 
Привет г-н @Станимир И,

Ако на сайта Ви имаше данни за фирма (https://www.echelp.net/), щях да мога да отговоря на въпроса Ви.

За жалост, Вие оперирате нелегално и във всеки един момент може да регистрирате нова фирма, казвайки, че нямате нищо общо с предната.

Когато на сайта Ви се появи изискуемата информация по закон, тогава ще спра да НЕ Ви препоръчвам. Но докато работите така на "сиво" без портфолио и без никаква контактна информация на сайта - дружество, ЕИК, адрес, ще давам съвет на хората да Ви избягват.

Поздрави,
Таксиджията

Привет, ясно, взел съм Ваш клиент и заради това редвно ме нападате, няма проблем, може да пишете каквото искате. А ако имате проблем и мислите че съм на "Сиво", моят съвет към Вас е като един буден националист, да пуснете сигнал срещу мен за незаконна дейност, от този линк тук: nap.bg. Явно не сме работили заедно, виждам че имате някакви психични проблеми, като цяло нямам време да се разправям с болни хора, както писах по-горе ако смятате че имате нещо към мен, по-съдебен път или чрез закона е редно да го търсите, не е мястото тук.

Поздрави,
Станимир
 
Привет, ясно, взел съм Ваш клиент и заради това редвно ме нападате, няма проблем, може да пишете каквото искате. А ако имате проблем и мислите че съм на "Сиво", моят съвет към Вас е като един буден националист, да пуснете сигнал срещу мен за незаконна дейност, от този линк тук: nap.bg. Явно не сме работили заедно, виждам че имате някакви психични проблеми, като цяло нямам време да се разправям с болни хора, както писах по-горе ако смятате че имате нещо към мен, по-съдебен път или чрез закона е редно да го търсите, не е мястото тук.

Поздрави,
Станимир
Привет г-н @Станимир И,

Ако имаше как да стигна до някакви реални данни за Вас, отдавна да съм подал сигнали навсякъде.
Вие, повтарям, оперирате на "сиво" и никъде няма реални данни за Вас.
Сам ми написахте в лично съобщение, че фирмите Ви (ако въобще имате такива) са регистрирани на жена Ви? Защо ли това е така се питам?

Лицето, посочено на сайта Ви - Станимир Лубенов, не фигурира в Търговския регистър (чудя се дали въобще съществува лице с такива имена и дали сте Вие).
Моля, предоставете данни за Вашата дейност (най-малкото ЕИК на дружеството през което осъществявате търговска дейност), за да мога да упражня правата, които ме съветвате. С удоволствие ще го направя!

Единствената информация, която е налична за Вас, чрез whois проверка на домейна Ви (за който сте използвали услугата "WhoIS Guard" за заличаване/скриване на реалните данни на регистранта) е следната:

Registrant Organization: catalogup
Registrant State/Province: lovech
Registrant Country: BG

Надявам се Вашите потенциални клиенти да правят поне минимално проучване преди да вземат решение за работа с Вас. Не знам друга сериозна компания, предлагаща услуги, подобни на Вашите, да не е посочила в сайта си юридическото лице, което стои зад предлаганите услуги и/или поне лицата на екипа, ако става въпрос за freelancer-и. Моля, поучете се от добрите практики в сферата и ги приложете и във Вашата работа, със сигурност ще Ви помогне!

Последно за услуги, подобни на Вашите, съм използвал този екип - https://camplight.net/
Може да разгледате сайта им и да се поучите как се правят нещата, за да се печелят наистина клиенти. Успех!

Поздрави,
Таксдижията
 
Последно редактирано:
Най вероятно е в самата тема набохано, можете в css file-а на темата с unset стойност да премахнете това което ви добавя като стил. Или да намерите къде е в кода и да го изтриете, но това е възможно да е малки по-трудно, че кой ги знае къде са го написали. Имайте в предвид, че първата опция може да не сработи, ако css-a е написан in-line, понеже така има най-голяма тежест, тогава вече ще се наложи да направите опция номер 2.
 
Последно редактирано:
Звучи като TinyMCE-то или каквото там ползва да е гръмнало.

Ноке не разбира от Опенкарт. Не че няма да го разнищя ако седна ама при толкова ОС специалисти наоколо..
 
Здравейте, търся човек който да оправи един проблем с писането на описания в opencart. Когато пиша дадено описание винаги ми излиза различно, без причина текста става удебелен, правя дадени за шрифт и накрая излиза съвсем различно. Предполагам, че нещо по кода трябва да се оправи. Също ако може и да ъпдейтнем версията на opencart :)
Препоръчвам ти агата драгулева
 

Горе