Търся човек за постоянна работа в Сливен

vitron

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Изисквания:
Познания по CMS Wordpress / Joomla
Познания по SEO (link building, social networks)
Добър английски език (четене/писане)

Кратко описание на длъжността:
Поддръжка и развитие на англоезични сайтове

Заплащане:
Начално: 500
След изтичане на изпитателния срок (3 мес.) 700-1000

За заинтересованите: Изпращайте ми ЛС
 
Не знам да има много хора от Сливен тук... може и да греша.
500лв стигат ли за наем и сметки в града?
По принцип бих работила на трудов договор, но поне за София тове е доста малка заплата.
Нетно или брутно възнаграждение е това?
 
От: Търся човек за постоянна работа в Сливен

за сливен си е добра заплата, както и за всеки друг град от този калибър, а нарасването до 1000 после направо те изстрелва в висините на каймака на средната класа. дано се намери качествен човек защото заплащането наистина си е прилично. а, защко трябва да е в сливен? ясно че е по удобно д аго надзираваш физически ама все пак трудно се намират хора пък квафилифицирани още по малко
 
От: Търся човек за постоянна работа в Сливен

Аз съм от Бургас и ги мога гореизброените неща. Ако желаеш пиши ми PM.
 
От: Търся човек за постоянна работа в Сливен

за сливен си е добра заплата, както и за всеки друг град от този калибър, а нарасването до 1000 после направо те изстрелва в висините на каймака на средната класа. дано се намери качествен човек защото заплащането наистина си е прилично. а, защко трябва да е в сливен? ясно че е по удобно д аго надзираваш физически ама все пак трудно се намират хора пък квафилифицирани още по малко

Май отдавна не си живял в Сливен и на идея си нямаш къде е каймака на средната класа.
 
От: Търся човек за постоянна работа в Сливен

Май отдавна не си живял в Сливен и на идея си нямаш къде е каймака на средната класа.

В Надежда? нсъ ибааш с мене нали? ако шса ибааш да си сложа вазелин? :shock:
 
Невинният ми въпрос ли стана повод за това.. друг път ще си замълча.
В един от местните сайтове за наеми, 2-стаен върви средно около 300лв като има и за 200 и за 500.
С ток, вода, отопление и транспорт отгоре на тези пари - малко ми се вижда 500лв.

Все пак - всеки си знае.
 
От: Търся човек за постоянна работа в Сливен

Какво правиш бе, кака? Кой тоз уникат дето дава 500 кинти да му правиш джумлички? Май не е от нащи, нещо не го идентифицирам.
С 500 лева може да се живее в Сливен, ако имаш собствено жилище, поне и някой ти плаща сметките. И то животът е оскъден. А златната сливенска среда отдавна се вози в BMW-та.
Слабичко е заплащането. За толкова пари мога да поработвам 2-3 часа на ден от къщи.
Познавам сливенския онлайн пазар достатъчно добре, за да ти кажа, че с джумлички още на втория месец не можеш ми плати и 500-те лева. А ако разчиташ на чуждоземци да ти поръчват, просто не знам къде се намираш.
 
От: Търся човек за постоянна работа в Сливен


s1yf0x
какво правиш бе, кака? Кой тоз уникат дето дава 500 кинти да му правиш джумлички? Май не е от нащи, нещо не го идентифицирам.
С 500 лева може да се живее в Сливен, ако имаш собствено жилище, поне и някой ти плаща сметките. И то животът е оскъден. А златната сливенска среда отдавна се вози в BMW-та.
Слабичко е заплащането. За толкова пари мога да поработвам 2-3 часа на ден от къщи.
Познавам сливенския онлайн пазар достатъчно добре, за да ти кажа, че с джумлички още на втория месец не можеш ми плати и 500-те лева. А ако разчиташ на чуждоземци да ти поръчват, просто не знам къде се намираш.
 

Горе