Търся човек за правене и публикуване на картинки Уърдпрес/Фейсбук

Designat

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Привет! :)

Трябва ми човек, който разбира малко от Фотошоп за правене и публикуване на картинки в сайт и фейсбук страница. Начално ниво английски език или Гугъл преводач - колкото да разберете какво пише.

Работата е:

- намирате/правите картинка с високо качество. В първия случай, ако я намирате - внимавате да бъде със свободни авторски права. Черен фон и красив шрифт става също.
- слагате текст/цитат на картинката - отново си намирате в интернет. Ако нямате източници ще ви изпратя няколко гигантски сайта.
- слагате логото на сайта на картинката
- публикувате в Уърдпрес и Фейсбук. Може да се използва опцията за насрочено публикуване.

12 картинки дневно, публикувани през един час.
Моля, изпращайте месечна оферта на ЛС.
 
От: Търся човек за правене и публикуване на картинки Уърдпрес/Фейсбук

Аз това бих го автоматизирал :)
 
От: Търся човек за правене и публикуване на картинки Уърдпрес/Фейсбук

Здравейте, нова съм в форума и не мога да пиша Л.С. . Моля да се свържете с мен.
 
От: Търся човек за правене и публикуване на картинки Уърдпрес/Фейсбук

Пиши ми ЛС с оферта
 
От: Търся човек за правене и публикуване на картинки Уърдпрес/Фейсбук

Здравейте, работата ме интересува, но не мога да Ви пиша ЛС с оферта, тъй като съм нова тук и все още нямам право да изпращам ЛС. Можем да се свържем само, ако Вие ми изпратите ЛС и ми дадете мейл или скайп. Или може да ми пишете също на моя имейл - rreennii05 - в abv.bg
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за правене и публикуване на картинки Уърдпрес/Фейсбук

Намерих си човек за работата.
А, за хората, които ми предложиха да им плащам 60лв. дневно - А бе, Вие добре ли сте с главата? :lol:
 
От: От: Търся човек за правене и публикуване на картинки Уърдпрес/Фейсбук

Намерих си човек за работата.
А, за хората, които ми предложиха да им плащам 60лв. дневно - А бе, Вие добре ли сте с главата? :lol:

Аз ти предложих 4-5лв на бройка, да :) Нормална цена за нещо, което би отнело 5-6 часа работа на ден според мен, че и с публикуването. Ако е някой да ги напляска как да е за 1 час срещу 10лв, то резултатът ще отговаря на платеното :)
 
От: Търся човек за правене и публикуване на картинки Уърдпрес/Фейсбук

Благодаря ти за предложението, но не търся чак толкова голямо качество.
Както съм написала в първия си пост - доволна съм и на черен фон с едно изречение.
Поздрави и успех. :roll:
 

Горе