Търся човек за превеждане на статии от английски

nimex

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
Търся човек, който има опит с превод на технически английски. Става въпрос за текстове свързани с ремонтна дейност на дома (измазване, електричество, окабеляване, каквото се сетите на тази тема) и човека трябва да има много добра техническа грамотност. Не се заблуждавайте, че работата е лесна! Моля да ми пишат хора, които вече са се сблъсквали с такъв тип преводи. Благодаря.
 
От: Търся човек за превеждане на статии от английски

Здравей,
ако желаеш може да ми пратиш пробен текст.
 
От: Търся човек за превеждане на статии от английски

Здрасти, нашия отбор предлага услугите си. Очакваме ЛС с повече инфо.
 
От: Търся човек за превеждане на статии от английски

Здравейте, интересувам се от такъв тип работа. Имам опит като преводач с английски език, вкл.и на технически текстове. Предлагам да ми изпратите пробен текст, който да преведа.
 
От: Търся човек за превеждане на статии от английски

Здравейте, ако желаете можете да ми пратите пробен текст.
 
От: Търся човек за превеждане на статии от английски

Какво стана с темата? Намерихте ли човек?
 
От: Търся човек за превеждане на статии от английски

Извиням се на всички за забавянето. В момента изчаквам да ми изпратят пробните текстове и при първа възможност ще ги изпратя към всички кандидати. Имайте предвид, че става въпрос за превод на почти цяла книга. Благодаря.
 
От: Търся човек за превеждане на статии от английски

Здравейте,аз също бих желала да получа един пробен текст.Благодаря предварително ! :)
 
От: Търся човек за превеждане на статии от английски

Много се извинявам, но темата актуална ли е все още, търсите ли човек за превод или не? Ако е така, моля пишете някакъв отговор, ако не - моля модератор да я заключи. И всички потребители, дали заявка за пробен текст получили ли са го вече или не? Аз нищо не съм получила, затова се съмнявам, че темата е вече с остарял статут.
 

Горе