Търся човек за превод от чешки на английки

hristo.iliev

Active Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Трябва ми човек, който да преведе ето тези статии от чешки на английски.

http://hooligans.cz/interviews/4184...ne-z-hlavnich-skupin-na-curva-a-z-ssc-neapole

Пишете на лично каква е цената и ще се разберем. Ако намеря някой ще пиша в темата за да я изтрият.

едит: Първото интервю си го преведох сам, но нямам възможност за второто. Все още търся човек. Пишете на лично.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за превод от чешки на английки

Някой път действам и така, но тези дни не остава време. Предпочитам и специално за тези интервюта превода да е много точен :)
 
От: Търся човек за превод от чешки на английки

Някой път действам и така, но тези дни не остава време. Предпочитам и специално за тези интервюта превода да е много точен :)

Предложих, понеже единия текст (половината) минах през транслейта и ми се видя доста точен, та затова. :)
Но наистина човек би се справил по-добре вероятно.
 
От: Търся човек за превод от чешки на английки

Учила съм чешки и говоря свободно английски, но, за съжаление (или за щастие - зависи от гледната точка :wink:), имам спешен ангажимент в момента. Но желая успех - дано намерите най-доброто за себе си!
 
От: Търся човек за превод от чешки на английки

Първото интервю си го преведох сам, но нямам възможност за второто. Все още търся човек. Пишете на лично.
 
От: Търся човек за превод от чешки на английки

Написах лична бележка, но тъй като регистрацията ми е съвсем скорошна, все още не ми позволява да я изпратя. Ще пусна още няколко мнения по интересни теми наоколо и ще опитам отново. :wink:
 
От: Търся човек за превод от чешки на английки

Написах лична бележка, но тъй като регистрацията ми е съвсем скорошна, все още не ми позволява да я изпратя. Ще пусна още няколко мнения по интересни теми наоколо и ще опитам отново. :wink:

Ти спамиш, не пускаш мнения. :) По-добре наистина се зачети и бъди полезен, че да ти дават негативен рейтинг съфорумниците. :)
 
От: Търся човек за превод от чешки на английки

Ти спамиш, не пускаш мнения. :) По-добре наистина се зачети и бъди полезен, че да ти дават негативен рейтинг съфорумниците. :)

Ще го имам предвид, благодаря. :)
Макар че съфорумниците доста се разбързаха с негативния рейтинг - казах, че съм нова тук и тепърва се запознавам с нещата. А те могат да се обяснят и спокойно, както виждаш. :wink:
Второ, имам и отделни запитвания за неща, които ме интересуват. Може да се види.
Трето, как се предполагаше да отговоря на изпратена ЛС тук без 10 мнения?
И четвърто - действително попаднах на доста спам из този форум.
Във всеки случай - бележката е изпратена, нямам какво повече да кажа по темата. Хубав ден! :)
 

Горе