Търся човек за предпечат - малка брошура

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте става въпрос за малка брошура 1стр. + същото но на плакат. Двуцветно.едностранно. По принцип не става въпрос за кой знае какъв дизайн просто ми трябва някой да ми нареди текста да ми сложи една карта отдолу и логото отгоре , да ми ги оразмери и да ми са готови да ги пращам в печатницата. Плащам с пейпал. работа за 30 мин е според мен . Чакам най-добра оферта. на ЛС.
 
От: Търся човек за предпечат - малка брошура

Хора става въпрос за много елементарна работа за 30 мин, че и по-малко....давайте по нормални цени.
 
От: Търся човек за предпечат - малка брошура

колега пиши на лично точно какво ти трябва с подробности
 
От: Търся човек за предпечат - малка брошура

Здравейте става въпрос за малка брошура 1стр. + същото но на плакат. Двуцветно.едностранно. По принцип не става въпрос за кой знае какъв дизайн просто ми трябва някой да ми нареди текста да ми сложи една карта отдолу и логото отгоре , да ми ги оразмери и да ми са готови да ги пращам в печатницата. Плащам с пейпал. работа за 30 мин е според мен . Чакам най-добра оферта. на ЛС.

Отваряш Word редиш си текста и картинките, ползваш клип арта за логото ти, сейфаш и бягаш в първата печатница да си го отпечаташ. Така ше ти излезе евтино, даже и за 5 минути ще стане няма ди си губиш времето с 30 мин. я.
 
От: Търся човек за предпечат - малка брошура

wsar не съм съгласен с теб. Като човек, който работи в дигитална печатница ей такива майстори на word ги обожаваме.

А относно обявата, както споменах работя в печатница. Ще мога да ти изпълня задачата на Corel и да Ви го дам във формат .cdr или .pdf по принцип една нормална печатница работи с тези формати. Това удоволствие ще Ви струва 10 лв. Пишете ми на skype: payforfree_ ако сте заинтересуван.
 
От: Търся човек за предпечат - малка брошура

tanipo, отбележи си в темата, че всичко е ок!
А ако не е - успех :)
 
От: От: Търся човек за предпечат - малка брошура

wsar не съм съгласен с теб. Като човек, който работи в дигитална печатница ей такива майстори на word ги обожаваме.

А относно обявата, както споменах работя в печатница. Ще мога да ти изпълня задачата на Corel и да Ви го дам във формат .cdr или .pdf по принцип една нормална печатница работи с тези формати. Това удоволствие ще Ви струва 10 лв. Пишете ми на skype: payforfree_ ако сте заинтересуван.

Явно не си ме разбрал. Прочети по-внимателно предния ми пост.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за предпечат - малка брошура

Благодаря на Izida , тя ми помогна с нещата. и вече са готови .
 

Горе