Търся човек за пренаписване на новини всеки ден

traiki

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Трябва ми човек, който има поне 1 час свободно време на ден, за да пренаписва новини с обем от 50 до 250 думи. Всяка новина е с различен обем, но за това както и останалите неща - уникалност, количество, оформяне и т.н. ще поговорим с "избраните кандидати". Заплащането е 120 лева на месец. Плащанията са между 25-28 число от месеца. С предимство са кандидатите с предишен опит и тези, които са работили с WP. За повече информация на лично съобщение!
 
От: Търся човек за пренаписване на новини всеки ден

Здравейте! Все още не мога да пиша ЛС, затова може да ме намерите в Скайп: viki_harley_davidson
Имам 6-годишен стаж в телевизия и мога да се справя със задачата. Нямам опит с WordPress, но не пречи да опитам.
Поздрави!
 
От: Търся човек за пренаписване на новини всеки ден

Здравейте, заинтересована съм от предложението Ви, пишете ми, ако може на лично, защото имам някакъв проблем с изпращането на лични съобщения или на този мейл: [email protected], или на скайп: adriana79191
 
От: Търся човек за пренаписване на новини всеки ден

Ако все пак Ви потрябва човек, оставила съм Ви координати на ЛС.

Поздрави
 
От: Търся човек за пренаписване на новини всеки ден

Здравейте,
Имам файл с имена на клонове на банки, адреси и лица за контакти, но информацията не е подредена като в база данни.
Имате ли възможност да я преработите, така че да е подредена в колонки в ексел?
 
От: Търся човек за пренаписване на новини всеки ден

Ъп...трябва ми човек за 20-тина статии на тема пари от интернет.. Обемът е към 300 думи. Става дума за дългосрочна работа. Очаквам оферти за пакетна цена или на 100 думи на ЛС. Моля, изпращайте и линкове към материали, които сте писали.
 
От: Търся човек за пренаписване на новини всеки ден

100 думи =1 лев. Ако има нещо пиши на ЛС.
 
От: Търся човек за пренаписване на новини всеки ден

За този "1 час на ден" колко статии мислиш могат да се пренапишат?
 
От: Търся човек за пренаписване на новини всеки ден

Здравейте,
Имам файл с имена на клонове на банки, адреси и лица за контакти, но информацията не е подредена като в база данни.
Имате ли възможност да я преработите, така че да е подредена в колонки в ексел?

Аз мога. В какъв формат е в момента?
 
От: Търся човек за пренаписване на новини всеки ден

Трябва ми човек, който има поне 1 час свободно време на ден, за да пренаписва новини с обем от 50 до 250 думи. Всяка новина е с различен обем, но за това както и останалите неща - уникалност, количество, оформяне и т.н. ще поговорим с "избраните кандидати". Заплащането е 120 лева на месец. Плащанията са между 25-28 число от месеца. С предимство са кандидатите с предишен опит и тези, които са работили с WP. За повече информация на лично съобщение!


UP - Търся още един човек за пренаписване/писане на новини! Изпращайте ЛС или се свържете чрез мен на скайп.
 
От: Търся човек за пренаписване на новини всеки ден

Здравейте!
Търсите ли още човек? Нова съм и не мога да пращам лични съобщения. Може ли имейл на лично и да Ви пиша там. В момента разработвам сайт в Wordpress.com. С дамска насоченост е, но просто го давам като пример.

С уважение,
Мария - Магдалена Дончева
 

Горе