Търся човек за пренаписване на статии

varro

Banned
Рейтинг - 0%
0   0   0
Принцип на работа.
Изпращам няколко статии на български език, които трябва да се пренапишат.
Незнам как вървят цените затова оставам всеки да си оцени труда колко да му се заплаща.
 
За какви коричества говорим като брой думи примерно? Все пак мъъничко информация ще е нужна. Благодаря предварително.


ПС: Пиша тук, защото предполагам, че така или иначе всеки сериозен колега ще се интересува.
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Като брой думи не мога да определя. От 300 до 1000 думи са статиите.
А като количество статии са много.
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Привет! На каква тематика са статиите?
Дайте малко повче инфо
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

писах ви оферта на лични
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за пренаписване на статии

Мога да предложа пренаписване - 1ст на дума. За по-големи количества има отстъпки - при предплащане на повече статии, за всяка по 1%. Например - 50 статии - 50% отстъпка.
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Цената зависи от темата, дали е само български, пренаписване, писане, ключови думи. Времето за написване също и, разбира се, начинът на плащане. пиши ми на ЛС с повече инфо
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Здравейте, изпратил съм Ви лично съобщение. Моля проверете си пощата. Ще се радвам да започнем работа заедно!
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Мога да предложа пренаписване - 1ст на дума. За по-големи количества има отстъпки - при предплащане на повече статии, за всяка по 1%. Например - 50 статии - 50% отстъпка.

//off
чак не ми се мисли ако предплатя 100 статии колко ще ми е отстъпката
а при 101 сигурно ще имам и да вземам ;)
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Здравейте, интересувам се от работата, бихте ли се свързали с мен на скайп l_i_l_i_t_o, за малко повече информация! Написах ви и ЛС с примерна оферта!
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за пренаписване на статии

//off
чак не ми се мисли ако предплатя 100 статии колко ще ми е отстъпката
а при 101 сигурно ще имам и да вземам ;)


Вероятно за 50+ статии отстъпката си остава 50%:)
 
От: Търся човек за пренаписване на статии

Здравейте!Ако офертата е още валидна бих се радвала да работим заедно.Можете да се свържете с мен на скайп bat_yam7343
 

Горе