Търся: Търся човек за преработка на сайт.

apata

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, в най-скоро време ще ми трябва човек за преработка на един сайт. Няма да е нищо сложно, работата най-вече ще е по темплейта. Сайта е на Joomla. Моля който има желание и умения за това да ми пише лично за повече подробности.
 
Разработваме и преработваме всякакви сайтове с над 10 годишен опит сме и огромно портфолио, който е заинтересован да пише.
 
Разработваме и преработваме всякакви сайтове с над 10 годишен опит сме и огромно портфолио, който е заинтересован да пише.

А, ти си тариката, който не иска да си плаща за услугите! Какъв наглец само!
 
Ей, дебил - това, че не искаш да платиш на другите и крадеш труда им за мен е лъжа и ще те наричам лъжец. Огледай се - всички ти се смеят! Дали ти харесва или не, си е твой проблем. Смени подхода си, плати на човека, който ще ти пише описанието и ще ти се извиня.
 
Ей, дебил - това, че не искаш да платиш на другите и крадеш труда им за мен е лъжа и ще те наричам лъжец. Огледай се - всички ти се смеят! Дали ти харесва или не, си е твой проблем. Смени подхода си, плати на човека, който ще ти пише описанието и ще ти се извиня.
Няма такова нещо палячо, аз мога да имам каквото си искам условия, като говориш че съм крадец и лъжец, другите ще мислят че наистина съм, ще си създадеш големи проблеми така.
 
Ами нека мислят, показал съм с линк темата, там черно на бяло пише как лъжеш, всеки може да го види. Примерно, ето тук лъжеш:

...за една много голяма игра...

Ако играта беше наистина толкова голяма, нямаше да я криеш, нямаше да се срамуваш от нея, а щеше да я покажеш на всички и съм сигурен, че щеше да имаш много добри предложения, защото най-добрите копирайтъри в страната са в този форум. ;)
 

Горе