Търся човек за прехвърляне на продукти от един сайт в wordpress такъв.

Статус
Not open for further replies.

ktomov

Premium
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте!

Трябва ми човек който да прехвърли (копира) стоките от един съществуващ сайт в wordpress такъв. Стоките са около 300, като по-голямата част от тях имат по една картинка и 1 пдф файл. За 1 стока отнема приблизително около 2 минути.
Човека който ще свърши работата ще получи кратко видео за това какво се изисква от него, т.е. как точно да въведе заглавията, модела и картинките.

Пращайте ми оферти си които да съдържат цена за 1 стока и времето за което предполагате, че ще се справите с всичките стоки САМО на ЛС! На скайп за това няма да отговарям, за да се предпазя от евентуален "фрийлансър" представящ се за някой си от форума.

Добавка - плащам при свършена работа. Ако някой мисли да търси капаро - няма да стане.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за прехвърляне на продукти от един сайт в wordpress такъв.

Причини:
1. Защото не ползва mysql, а флат файл датабейс, който е повече от нас*ан, предвид факта, че продуктите се пръскат в 4 отделни файла.
2. Защото темплейта който желая да ползвам изисква ползването на къстом атрибути.
3. Защото се променя цялостната структура на сайта, а ми е по-удобно да платя на някой да свърши работата, от колкото да платя на фрилансър за скрипт и след това да си играя да редактирам.
Както и да е, човек вече съм намерил. Мерси въпреки това за идеята, но вече съм я обмислил и премислил.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе