Търся човек за първоначално СЕО на форекс сайт

chaikata19

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Търся човек за първоначално СЕО на форекс сайт ( www.forextipsters.com ) .Имам в предвид регистрации по тематични директории , коментари по тематични блогове , коментари по тематични форуми , социалки , link exchange , останалоите неща аз сам ще си направя .
Очаквам вашите предложения за свършена работа и цени само и единствено на ЛС !!!
ПОздрави
 
От: Търся човек за първоначално СЕО на форекс сайт

Бих ти писал, защото имам опит със спецификата ( mind you, много съм вътре с FOREX-а, както и с икономическата информираност ), но намирам за особен погрешен подхода да търсиш човек за професионална консултация ( тук вече фокуса е върху оптимизацията, разбира се, не върху конкретиката на нишата ): да изискваш набор от действия, които са не само неадекватни, но и не са ти професията, за да ги деинираш като правилни целеви действия е червена светлина, или ако предпочиташ "СТОП сигнал" :)

Забележително е, че ако например човек наема плочкаджия, не му казва как да лепи плочките, а единствено какви плочки по какъв начин и къде да бъдат налепени, а пък щом стане дума за SEO, нещата стоят другояче...Явно е някаква человечешка бъгня, при това доста масова...

Между другото, някои неща по блога изискват сериозна ревизия като FOREX тематика, поне в степента, в която съм запознат :) Разбира се, осъзнавам, че тук рефлексивно се намесвам в неща, които не са ми същностната и основна квалификация :) Направих го целенасочено и нарочно, един вид шега :)
 
От: Търся човек за първоначално СЕО на форекс сайт

Добре де няма ли СЕО специалисти? Очаквам вашите оферти на ЛС !
 
От: Търся човек за първоначално СЕО на форекс сайт

Не е писал.писах му на ЛС и му дадах Скайп но не е писал,но нека всеки който е СЕО специалист да пише с оферта и да се разберем, ако има пък човек от Варна да се срещнем лично оше по добре !
 
От: Търся човек за първоначално СЕО на форекс сайт

Пусни си един адуърдс. Сайт с 3 страници не може да се оптимизира.
 
От: Търся човек за първоначално СЕО на форекс сайт

Добре де все пак някой няма ли да се отзове и да ми помогне за СЕО и купуване на качествени и евтини линкове, пишете на ЛС а не тук !
 

Горе