Търся човек за работа

TaloV

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Нуждая се от човек, който да добави информация за хотели, вили и тем подобни тук ---> bghoteli.blogspot.com/

Информацията се взима от други сайтове с много лек преразказ.
Примерна статия може да видите в блога.
Качването на информация за хотел отнема не повече от 1-2 минутки.
Плащам 5 стотинки на информация.
Ако има желаещи, нека се свържат с мен на скайп talov042
 
От: Търся човек за работа

За повече и аз съм съгласен :)
 
От: Търся човек за работа

Ако е само Copy/Paste съм съгласен, но и да преразказвам за 5 стотинки ... Ако даваш повече или неискаш преразказ пиши ЛС.
 
От: Търся човек за работа

5 стотинки!!!!!!!!!!!????????????? Стига бе! Това е подигравка!

Това са 200 думи, което е равно на 2лв, ако се взимат по 5лв на 500 думи... Сегааа... кой ще работи за 5ст?!

Много е подигравателно да предлагате такова нещо. Окей, ако е предложение към някой ваш познат, който ще го направи и за без пари, но някой хора гледат наистина да припечелят и/или да натрупат полезен опит. А като ви вземат по няма и лев на 500 думи на вас... Кой ще им даде 5лв?! Не е коректно!


ПС: Сайтът ми харесва.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за работа

Просто хората не спират да ме удивляват. Качествената писателската работа изисква също голям труд, ясна мисъл, доза талант и най-елементарни познания по български език и правопис. Това не е просто да седнеш пред компютъра, да набереш текста и да нахвърлиш две - три изричения.
Повечето тук искат статиите да са наистина качествени и да имат смисъл, но не са готови да платят добра цена. Как очаквате за 1 или 2 лв. хубав материал? Няма как да стане. А да не говорим, че тия 5 стотинки са направо чиста обида, няма значение дали става въпрос само за копи/пейст. Но по-лошото е, че говорим за преразказ на текст от 150-200 думи.
Моя съвет към Талов е да цени малко повече труда на другите( в случая на писателите). В никакъв случай не искам да се заяждам с него, надявам се не е останал с лоши чувства.
 
От: Търся човек за работа

Просто хората не спират да ме удивляват. Качествената писателската работа изисква също голям труд, ясна мисъл, доза талант и най-елементарни познания по български език и правопис. Това не е просто да седнеш пред компютъра, да набереш текста и да нахвърлиш две - три изричения.
Повечето тук искат статиите да са наистина качествени и да имат смисъл, но не са готови да платят добра цена. Как очаквате за 1 или 2 лв. хубав материал? Няма как да стане. А да не говорим, че тия 5 стотинки са направо чиста обида, няма значение дали става въпрос само за копи/пейст. Но по-лошото е, че говорим за преразказ на текст от 150-200 думи.
Моя съвет към Талов е да цени малко повече труда на другите( в случая на писателите). В никакъв случай не искам да се заяждам с него, надявам се не е останал с лоши чувства.
Забеляза ли домейна? Ако не си, скролни малко нагоре. Видя ли частта с .blogspot.com? А така. Това е безплатна услуга за нещо с претенции да бъде сериозно.
 
От: Търся човек за работа

Забеляза ли домейна? Ако не си, скролни малко нагоре. Видя ли частта с .blogspot.com? А така. Това е безплатна услуга за нещо с претенции да бъде сериозно.

e какво общо има това сега с работата или цената на материалите..добре изглежда блога според мен, ако беше с .info накрая или безплатен WP със собствен домейн, какво щеше да напишеш..

TaloV търси " човек за работа ", написано си е в заглавието . :)
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за работа

Нищо нямаше да си напиша – щях да реша, че няма проблем да вкара поне минимална инвестиция.
 
От: Търся човек за работа

Голяма част от "обидените" от цената на Талов е по-добре да си прочетат граматиката за пети клас, че с тоя правопис и 1 стотинка на материал не заслужават! Тоест - като си научите българския език, можете да се цупите и да се обиждате на оферти от 5 стотинки. Докато обаче не сте го научили, не се обиждайте, а седнете и си научете езика!
 
От: Търся човек за работа

Да, ама аз си мисля, че дори и да не мога да пиша не заслужавам само по 0.05лв на 200-250 думи. Още повече, че човекът каза, че не иска много да му се пише. И доколко мога да пиша грамотно... Нека го оставим на хората, които са работили с мен да кажат. Или постовете, в които не съм била толкова силно очудена.

Бих дала съвет на автора - наистина имате добре изглеждащ сайт, в който бих влизала (в случай, че отново ме интересува темата). Постарайте се да не му разваляте реномето, което някой ден може да заима, с такива неща като тази тема.
 
От: Търся човек за работа

Като вляза сутринта във форума и целият ден ми е весел.
5 стотинки на статия :)
Talov ако намериш повече балъци пусни и на мене малко ще им кача на полвин стотинка повече от тебе .........
 

Горе